Fomei jede za Vámi!!

15. 10. 2019
8:00
1. 11. 2019
18:00

Fomei jede za Vámi, přijďte se podívat a otestovat si naše výrobky. K vidění bude nejen naše stálá nabídka dalekohledů, puškohledů a pozorovacích dalekohledů, ale také novinky podzimu 2019.

Image 0

Předváděcí akce budou vždy od 13 hodin do zavírací doby daného obchodu.

Novinky, které budete moci vyzkoušet.

Dalekohledy řady FOREMAN PRO XLD

Image 1Druhá generace špičkových dalekohledů Fomei Foreman PRO XLD se dočkala klasického loveckého provedení 8x56. Jedná se o dalekohled s vynikající světelností a hranovou ostrostí až do krajů zorného pole. Model, u kterého nemusíte řešit žádný kompromis! Druhou novinkou s objektivem 56mm, avšak trochu nezvyklým 12 násobným zvětšením - dalekohled 12x56, je odpovědí pro všechny, kteří potřebují velké zvětšení s minimálním úbytkem světla!

Puškohled FOMEI 3-18x56 Foreman HTC PRO Lock

Image 2

Zlomovou novinkou v nabídce puškohledů Fomei je model 3-18x56 Foreman PRO HTC Lock. Do výčtu jeho předností patří např. velký rozsah zvětšení 3-18x, průměr objektivu 56mm nebo elektronické ovládání intenzity červeného bodu. Novinkou jsou uzamykatelné rektifikační věžičky! Velký rozsah zvětšení předurčuje nový Foreman pro široké využití v myslivosti a díky nastavitelné korekci paralaxy také pro sportovní střelbu.


Dále budou k vidění nové kolimátory FOREMAN RDT2 a RDM3

Image 3


Nové modely odolných kolimátorů, vhodných jak pro klasické kulovnice, tak i pro samonabíjecí zbraně a brokovnice.

Můžete nás navštívit na následujících místech:

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.