Natura Viva 2022

26. 5. 2022
9:00
29. 5. 2022
17:00

Ve dnech 8. – 12. 9. se můžeme potkat na myslivecké výstavě – Natura Viva. Máme pro vás novinky a těšíme se na vás. Více informací v článku.

Natura Viva je již tradičním místem setkání vystavovatelů a výrobců z České republiky. Najdete zde produkty pro lov, sportovní střelbu, vybavení pro outdoorové aktivity nebo bezpečnostní složky.

Termín konání: 26. – 29. května 2022, Lysá nad Labem - MAPA

Zde naleznete doprovodný program

Image 0

Novinky roku 2022

Noční vidění FOMEI

Sady nočního vidění se skládají z ověřených puškohledů FOMEI FOREMAN a BEATER II a přístrojů pro noční vidění firem PARD a HIKMICRO. V nabídce je aktuálně šest sad v kombinaci těchto přístrojů a také sólo adaptér pro puškohledy FOREMAN (2020+) umožňující i dodatečnou montáž zasádek PARD.

Spektivy FOMEI FOREMAN®

Nejvyšší modelová řada FOREMAN je vybavena ED skly a přináší ostrý kontrastní obraz i skvělý komfort pozorování. Sortiment FOMEI zahrnuje modely 20-60x85 FOREMAN ED a 20-60x80 FOREMAN ED, které mohou být vybaveny přímým nebo úhlovým okulárem.

Focení přírody mobilem

Univerzální adaptéry pro uchycení mobilního telefonu slouží k pohodlnému snímání a záznamu obrazu přes okulár spektivu nebo dalekohledu. Telefon se bezpečně a komfortně upne do adaptéru a pozorovatel má tak volné ruce pro další činnost. Ideální uplatnění nalezne adaptér při kontrole revíru, při pozorování ptactva (ornitologie) nebo při terčové střelbě.

Těšíme se na Vaši návštěvu!