Prezentace denní a noční optiky v prodejně Merkuria

3. 12. 2019
10:00
3. 12. 2019
20:00

Přijďte se podívat a otestovat optiku Fomei a noční vidění a termovize značek Bestguarder, Pard, HIK VISION a Dali v Českých Budějovicích.

Image 0

Novinky, které budete moci vyzkoušet.

Dalekohledy řady FOREMAN PRO XLD

Image 1Druhá generace špičkových dalekohledů Fomei Foreman PRO XLD se dočkala klasického loveckého provedení 8x56. Jedná se o dalekohled s vynikající světelností a hranovou ostrostí až do krajů zorného pole. Model, u kterého nemusíte řešit žádný kompromis! Druhou novinkou s objektivem 56mm, avšak trochu nezvyklým 12 násobným zvětšením - dalekohled 12x56, je odpovědí pro všechny, kteří potřebují velké zvětšení s minimálním úbytkem světla!

Puškohled FOMEI 3-18x56 Foreman HTC PRO Lock

Image 2

Zlomovou novinkou v nabídce puškohledů Fomei je model 3-18x56 Foreman PRO HTC Lock. Do výčtu jeho předností patří např. velký rozsah zvětšení 3-18x, průměr objektivu 56mm nebo elektronické ovládání intenzity červeného bodu. Novinkou jsou uzamykatelné rektifikační věžičky! Velký rozsah zvětšení předurčuje nový Foreman pro široké využití v myslivosti a díky nastavitelné korekci paralaxy také pro sportovní střelbu.


Dále budou k vidění nové kolimátory FOREMAN RDT2 a RDM3

Image 3


Nové modely odolných kolimátorů, vhodných jak pro klasické kulovnice, tak i pro samonabíjecí zbraně a brokovnice.Kromě optiky Fomei bude na prezentaci možno vyzkoušet noční vidění a termovize značek:

Image 4

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.