Tomáš Havel - Pojďte se mnou objevovat svět

3. 9. 2018
6:00
28. 10. 2018
17:00

Tomáš Havel je mladý fotograf z Pelhřimova. Cestovatel a dobrodruh, který se pro jedinečný snímek nebojí překročit hranice všedních možností. Úspěch sklízí na sociálních sítích, kde ho sleduje přes sto tisíc fanoušků z celého světa.

Image 1

Zájem o fotku v něm probudilo severní Norsko, které je jeho srdeční záležitostí. Kromě kreativní krajinářské tvorby se věnuje také reklamní fotografii a spolupracuje se značkami jako Osprey, Canon, Huawei, New Balance nebo O2. Jeho práce se objevila také v mnoha publikacích.

Kdy: od 3.9. do 28. 10.
Kde: Fabrika Svitavy, Wolkerova alej 92/18, 56802 Svitavy
Hlavní partner výstavy: Kvalitnifotky.cz

Image 2

Slovo autora:

Rád cestuji s foťákem v ruce, to už víte. Mé fotografie vás zavedou do míst daleko za polárním kruhem, ale i do lesů jen pár hodin cesty odsud. Většina snímků vznikla v Norsku, na západním pobřeží USA nebo v Alpách. Své fotografie prezentuji zejména online, ale protože mám rád opravdové zážitky, bylo na čase to změnit. Pro Svitavy jsem připravil svoji první autorskou výstavu a přeji si, aby vás moje fotky přenesly na horské vrcholky, dýchla na vás atmosféra letních západů slunce nebo třpytivých hvězdných nocí. Zastavte se, nechte se inspirovat a užívejte si v životě ty opravdové chvíle.

www.tomashavel.com
IG: @tomashavel

Image 3

Čím byly fotografie foceny?

  • Většina fotografií vznikla na fotoaparát Canon EOS 6D nebo Sony A7RII
  • Objektiv: Canon 16-35mm f/4L IS USM

Na co byly fotografie vytištěny?

Vystavené fotografie byly vytisknuty na Papír FomeiJet PRO Pearl 265 a kašírovány na GatorFoam desky o velikosti až 1,5x1 m. Polomatný fotopapír FOMEI Jet PRO Pearl mi naprosto sedl a byl ideální volbou pro velkoformátový tisk a následnou laminaci. Fotky mají skvělý kontrast, rozsah barev a ostré jsou i ty nejmenší detaily.

Image 4

Další Tomášovy fotografie:

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.