Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

EXPOHunting 2018

16. 3. 2018
12:00
18. 3. 2018
16:00

V březnu 16. až 18. se můžeme potkat na mezinárodní výstave EXPOHunting v polském Sosnovci, který je od Ostravy přibližně hodinu autem.

Lovecká výstava EXPO Hunting 2018 v polském Sosnowci je tradiční regionální akcí s mezinárodním dosahem. Složením sortimentu, velikostí i počtem vystavovatelů se přibližuje i české výstavě Natura Viva v Lysé nad Labem. Najdete zde produkty pro lov, sportovní střelbu, pohyb v přírodě nebo vybavení pro outdoorové aktivity.

Termín konání: 16. – 18. března 2018, Sosnowiec, Polsko

Mapka

Předvede vám novinky s evropskou premiérou i osvědčené modely, které se s úspěchem dostávají na trhy po celé Evropě i mimo ni.

Image 1

Jsou to například:

FOMEI 1-6x24 Foreman HTC

Ideální pomocník při naháňkách na kratší vzdálenosti, kde můžete sledovat pohybující se cíl oběma očima. Díky maximálnímu 6násobnému zvětšení je nový Foreman i skvělým puškohledem při denních lovech. K lepšímu komfortu pozorování přispívá o 20% větší zorné pole.


Image 2
FOMEI 8x52 Foreman PRO XLD

První model z nástupce populární řady loveckých dalekohledů Foreman. Jedná se o dalekohled s výjimečným optickým výkonem v kompletně přepracovaném těle. Samozřejmostí jsou antireflexní vrstvy s vysokou propustností.

Z tradičních bestsellerů nabídky Fomei Optics budou rovněž prezentovány špičkové dalekohledy Leader PRO ED, kompletní řada Foreman nebo modely střední třídy Beater. Lovecké puškohledy zastupuje např. osvědčený 4-16x56 Beater PRL s korekcí paralaxy, univerzální 6-18x50 Foreman s možností výběru ze tří záměrných osnov a populární sportovní puškohled 6-24x50 Foreman.

Na stánku Fomei bude k vidění kromě novinek i standardní široká nabídka dalekohledů, Spotting Scopů, puškohledů a kompletního příslušenství.

Těšíme se na osobní setkání s vámi!

Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.