Optika FOMEI jede za Vámi!

5. 12. 2023
10:00
6. 12. 2023
13:00

FOMEI jede za vámi, přijďte se podívat a otestovat si naše výrobky. K vidění bude nejen naše stálá nabídka dalekohledů, puškohledů a pozorovacích dalekohledů, ale také produkty distributora nočních vidění a termovizí TENOLIX. Předváděcí akce se bude konat na prodejně Merkuria v Českých Budějovicích.

Image 0

Novinky, které budete moci vyzkoušet:

Dalekohledy řady FOREMAN PRO XLD

Druhá generace špičkových dalekohledů FOMEI FOREMAN PRO XLD se dočkala klasického loveckého provedení 8x56 PRO ED. Jedná se o dalekohled s vynikající světelností a hranovou ostrostí až do krajů zorného pole. Model, u kterého nemusíte řešit žádný kompromis! Dalšími modely z řady FOREMAN,které uvidíte jsou dalekohledy 8x42 a 10x42 FOREMAN PRO XLD jejich hlavní předností je velké zorné pole a čistota obrazu.

Více informací o dalekohledech FOREMAN ➔

Puškohled FOMEI 3-18x56 Foreman HTC PRO Lock

Zlomovou novinkou v nabídce puškohledů Fomei je model 3-18x56 Foreman PRO HTC Lock. Do výčtu jeho předností patří např. velký rozsah zvětšení 3-18x, průměr objektivu 56mm nebo elektronické ovládání intenzity červeného bodu. Novinkou jsou uzamykatelné rektifikační věžičky! Velký rozsah zvětšení předurčuje nový Foreman pro široké využití v myslivosti a díky nastavitelné korekci paralaxy také pro sportovní střelbu.

Více informací o puškohledech FOREMAN ➔

Spektivy FOREMAN

Nové modely spektivů FOREMAN vynikající perfektní světelností, jsou vybaveny ED skly pro čistší obraz.

Více informací o spektivech FOREMAN ➔

TENOLIX

Prezentace bude společná s distributorem nočních vidění a termovizních zařízení firmou TENOLIX. Budou zde k vidění zařízení značek HIKMICRO, PARD, SENOPEX, THERMTEC.

Prezentace bude probíhat zde: