Seminář: 10 kroků k vybavení moderního fotostudia v CPC

8. 6. 2017
16:00
8. 6. 2017
17:30

René Tomaides vás provede 10ti základními otázkami při vybavování fotostudia. Představí vám nové trendy v ateliérovém svícení vč. praktických ukázek. Při prezentaci se dozvíte, jaký je nejvhodnější prostor pro fotostudio, jestli si pořídit studiové blesky nebo trvalá světla, jak tvarovat a změkčovat světlo, jak se vybavit do exteriéru, jaké jsou druhy fotopozadí, jestli uvažovat o stropním systému nebo stačí stojany na světla. V druhé části prezentace se dozvíte jak svítit portréty s LEDkovými tyčemi a kruhovým LED světlem.

Image 1

René Tomaides

Má ve Fomei na starosti oddělení Ateliérového vybavení a od roku 2000 spolupracuje na vývoji a výrobě nových osvětlovacích technologií. Prezentuje ateliérové vybavení na českých a evropských veletrzích, workshopech a výstavách. Sám fotografuje hlavně portréty. V posledních letech se vrátil k analogové a instantní fotografii, ale fotografuje i digitálně.

Registrace pod mapou.

Image 0

Základní informace

Adresa: Na Zlatě 1, 15800 Praha
Datum a čas: 8. 6. 2017 od 16:00 do 17:30 

10 kroků k vybavení fotostudia


Odesláním registračního formuláře potvrdíte svou účast na akci "10 kroků k vybavení fotostudia"

Chci se účastnit těchto událostí:

Odběrem novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.