0,65 x 50m Gudy 802 Twin Neschen mounting adhesive

Katalogové číslo: EX50030
Záruka: 6 měsíců (IČ 6 měsíců)

Oboustranně samolepící fólie z obou stran krytá silikonovým papírem. Vhodná pro archové lepení.

Skladem
4 960 Kč
4 099 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 734 698 818

SAMOLEPKA PRO ARCHOVOU MONTÁŽ


GUDY 802 TWIN od výrobce Neschen je univerzální interiérová oboustranně samolepicí fólie o síle 23 µm. Tento polyesterový samolepicí film je z obou stran krytý silikonovým papírem a je tak vhodný pro archovou montáž. Gudy 802 Twin lze použít nejen ke kašírování fotografií a jiných tisků na desky Dibond, Kapa, Forex apod. ale také pro vytvoření samolepek s krycí folií i z materiálů bez lepidla.

VLASTNOSTI SAMOLEPKY


  • bez uv filtru
  • materiál: polyester
  • čiré, permanentní lepidlo
  • oboustranne krytí (vhodné pro lepení listů)
  • tloušťka 23 µm

KAŠÍROVÁNÍ - OD FOTOGRAFIE K OBRAZU


Z fotografie se stává obraz - kašírování fotografií vychází z výtvarné techniky lepení, spojování a vrstvení. Ve fotografii mluvíme o trvalém spojování vytisknuté fotografie, uměleckého díla či jeho reprodukce s pevným podkladem pomocí lepící vrstvy (montážní samolepky). Kašírovat lze výhradně na jakýkoli hladký a pevný materiál. Ve fotografii to jsou například hliníkové desky DIBOND®, oblíbené profesionály především pro svojí odolnost. Dále velmi tvrdé a lehké desky Gatorfoam®, ColourMount Fine Mount Boards či Kapa® desky, rozšířené v několika variantách.

Nejlepším možným nástrojem pro kašírování fotografií je válcový laminátor. Tlak válců, který působí ze spodní strany na podklad a z vrchní na fotografii, zajistí špičkové výsledky. Nakašírovaný obraz se tak ani po mnoha letech nevlní a nekroutí. Menší formáty lze kašírovat i ručně pomocí speciálních válečků, a to i v domácích podmínkách.

Fotografie či jiná díla kašírované na pevných podkladech lze rovnou vystavovat nebo s nimi dále pracovat, například zarámovat do aluminiového nebo dřevěného rámu. Chce-li fototiskař posunout úroveň své práce za hranice běžného zpracování, je kašírování cestou ke špičkovým výsledkům.

Mám dotaz na produkt 0,65 x 50m Gudy 802 Twin Neschen mounting adhesive

FOMEI záruka – 6 měsíců

Média, která si koupíte, jsou u nás uskladněna na klimatizovaném místě, tedy v prostředí s předepsanou teplotou a relativní vlhkostí. Tím je zamezena jejich degradace. Proto i v případě delšího uskladnění od výroby po expedici dostáváte vždy čerstvá média. Díky tomu vám celých 6 měsíců garantujeme bezvadnou kvalitu médií s konzistentní barevností vašich výtisků.

Zacházení s médii pro inkoustové a termosublimační tiskárny
skladovací podmínky (orig. obal) 10-20°C, 40-60% RH bez kondenzace
pracovní prostředí 15-25°C, 30-70% RH bez kondenzace
nejlepší tiskové podmínky 19-23°C, 40-60% RH bez kondenzace
Při manipulaci s nepotištěným médiem používejte jemné rukavice.