61cm x 12m Bamboo Gloss Baryta 305 Hahnemühle

Katalogové číslo: MH643613
Záruka: 6 měsíců (IČ 6 měsíců)

305 g/m² · 90 % bambusová vlákna · 10 % bavlna · přirozeně bílý odstín, bez optických zjasňovačů. FineArt papír pro inkjet tiskárny Canon, EPSON a HP.

Skladem
Doprava zdarma
6 470 Kč
5 347 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 734 698 818

Bamboo Gloss Baryta

Hahnemühle Bamboo Gloss Baryta nastavuje nový standard jako první FineArt papír na světě vyrobený z 90 % z bambusových vláken s prémiovou vysoce lesklou barytovou vrstvou. Papír má přirozený odstín bílé a neobsahuje žádné optické zjasňovače. V kombinaci s lehce strukturovaným povrchem nabízí Hahnemühle Bamboo Gloss Baryta přirozeně vypadající estetiku připomínající barytové papíry známé z klasické černobílé fotografie. Papír poskytne vynikající tiskové výsledky s definovanou reprodukcí barev a detailů, denzitou a výraznými kontrasty. Přídavný síran barnatý v nátěru zvyšuje tonální rozsah, ostrost a jasnost tisku. Hahnemühle Bamboo Gloss Baryta neobsahuje kyseliny a lignin a splňuje nejvyšší standardy odolnosti proti stárnutí. Jedinečná kombinace udržitelných bambusových vláken, měkké struktury povrchu a pozoruhodné kvality tisku vdechuje uměleckým dílům jedinečný výraz a hloubku.

Vlastnosti

  • 305 g/m², 90 % bambusových vláken, 10 % bavlny
  • Přírozeně bílá, bez optických zjasňovačů
  • Měkká, lehce strukturovaná plstěná struktura
  • Vysoce lesklá barytová přijímací vrstva pro vynikající výsledky tisku
  • Bez kyselin a ligninu - v souladu s ISO 9706 / muzejní kvalita pro nejvyšší odolnost proti stárnutí
  • kompatibilní s pigmentovými a dye-based inkoustovými systémy
  • ICC profil dostupný na hahnemuehle.com/icc-profiles nebo prostřednictvím aplikace Hahnemühle App

Hahnemühle Natural Line

Natural Line má zvláštní místo mezi médii Hahnemühle Digital FineArt Collection. Zaměřuje se na FineArt papíry pro inkoustové fototiskárny vyrobené z jedinečných surovin: bambusu, konopí, agáve a cukrové třtiny. 

Jsou to rostliny, které poskytují kvalitní celulózu a přitom vyžadují minimální údržbu. Jsou stabilní a rostou rychle i bez použití pesticidů.

Rychlý růst bambusu, konopí, agáve i cukrové třtiny znamená, že z jediné plodiny může být vyrobeno více celulózy než z jiných rostlin. A také vyžadují mnohem méně vody, což pomáhá šetřit cenné zdroje a chránit životní prostředí.

 TIPA WORLD AWARDS 2020


„Nejlepší inkjet fotopapír“

Mám dotaz na produkt 61cm x 12m Bamboo Gloss Baryta 305 Hahnemühle

FOMEI záruka – 6 měsíců

Média, která si koupíte, jsou u nás uskladněna na klimatizovaném místě, tedy v prostředí s předepsanou teplotou a relativní vlhkostí. Tím je zamezena jejich degradace. Proto i v případě delšího uskladnění od výroby po expedici dostáváte vždy čerstvá média. Díky tomu vám celých 6 měsíců garantujeme bezvadnou kvalitu médií s konzistentní barevností vašich výtisků.

Zacházení s médii pro inkoustové a termosublimační tiskárny
skladovací podmínky (orig. obal) 10-20°C, 40-60% RH bez kondenzace
pracovní prostředí 15-25°C, 30-70% RH bez kondenzace
nejlepší tiskové podmínky 19-23°C, 40-60% RH bez kondenzace
Při manipulaci s nepotištěným médiem používejte jemné rukavice.