91,4cm x 30m Exhibition Matte Polyester Canvas 260

Katalogové číslo: EY4377
Záruka: 6 měsíců (IČ 6 měsíců)

Matná polyesterová textilie pro inkjet tiskárny. Ekonomická náhrada fotoplátna. Výjimečně kvalitní tisk a odolnost.

Není skladem
4 750 Kč
3 926 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 734 698 818

Exhibition Matte Polyester Canvas 260 je lehké plátno, které se ideálně hodí pro výrobu uměleckých a fotografických inkjet tisků. Výroba dekorací, např. stínění, rolet, paravánů, je další odvětví pro Exhibition Matte Polyester Canvas 260.

Jemně strukturovaný povrch s pevnou vazbou nechá v obrazech vyniknout každý detail. Polyesterový základ tohoto plátna z něj činí cenově výhodnou volbu pro poskytovatele tiskových služeb, kteří hledají prvotřídní kvalitu za velmi příznivou cenu.

Vrstva přijímající inkoust tvoří s podložkou houževnatý tandem – kresba na tomto plátně při jeho napínání na rám nepraská, a to ani v ostrých ohybech.

Kompatibilita: waterbased inkjet tiskárny Canon, EPSON, HP (dye-based, pigment), tedy např. modely Canon iPF, EPSON Stylus PRO a SureColor, HP DesignJet Z.

Jak nejefektivněji natáhnout plátno na galerijní rám? Pomocí systému GoFrame 1500! Na menší rozměry pláten doporučujeme GoFrame 1500 Standard:

Pro rozměrnější plátna je stvořen systém GoFrame 1500 PRO:

Pro napínání pláten menších rozměrů a výrobu koláží se výborně hodí systém GoFrame 1500 Standard. Pro adjustaci plátěného obrazu o rozměru až 152,4 cm využijete systém GoFrame 1500 PRO. Výstupem obou napínacích systémů je obraz o stejné hloubce, takže je můžete nerušivě kombinovat.

Mám dotaz na produkt 91,4cm x 30m Exhibition Matte Polyester Canvas 260

FOMEI záruka – 6 měsíců

Média, která si koupíte, jsou u nás uskladněna na klimatizovaném místě, tedy v prostředí s předepsanou teplotou a relativní vlhkostí. Tím je zamezena jejich degradace. Proto i v případě delšího uskladnění od výroby po expedici dostáváte vždy čerstvá média. Díky tomu vám celých 6 měsíců garantujeme bezvadnou kvalitu médií s konzistentní barevností vašich výtisků.

Zacházení s médii pro inkoustové a termosublimační tiskárny
skladovací podmínky (orig. obal) 10-20°C, 40-60% RH bez kondenzace
pracovní prostředí 15-25°C, 30-70% RH bez kondenzace
nejlepší tiskové podmínky 19-23°C, 40-60% RH bez kondenzace
Při manipulaci s nepotištěným médiem používejte jemné rukavice.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.