Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

A3+/20 PICTORICO Premium OHP Transparency Film 174

Čirý film pro tisk negativů / kontaktů jako základu historických reprodukčních technik.

  • Katalogové číslo: EY4251
  • Výrobce: Fomei
  • Záruka: 6 měsíců
Potřebujete poradit?  Volejte +420 495 056 500
1 750 Kč
1 446 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
  • Podrobný popis
  • Technické parametry
  • Ke stažení
  • Poradna
  • Složení kitu
  • Máte dotaz?
  • Recyklační poplatky

PICTORICO Premium OHP Transparency Film 174 je čirý polyesterový film pro výrobu negativů (kontaktů) z digitálních dat jakožto základu historických fotografických technik. Jeho druhé uplatnění se najde v předtiskové přípravě, k výrobě separačních filmů.

PICTORICO Premium OHP Transparency Film 174 je nejlepší transparentní film určený k potisku v inkoustových tiskárnách. Takovou jemností kresby (přenosem detailů) a hustotu zčenání (Dmax) nedisponuje žádný jiný transparentní film na současném světovém trhu.

Země původu: Japonsko.
Kompatibilita média s tiskárnami: Canon, EPSON, HP (dye-based, pigment).
Dostupnost: listy.


Tiskovou stranu tohoto čirého filmu poznáte snadno. Jeden roh každého listu je seseknutý. Natočíte-li list média tak, že seseknutý roh je pravý horní, díváte se na tiskovou stranu.

PICTORICO Premium OHP Transparency Film 174 disponuje unikátním potahem pro inkjet fototiskárny. Nabízí vrcholnou hustotu zčernání a ostrost kresby. Je určen pro reprodukci fotografických děl (kontaktů) a separačních filmů v předtiskové přípravě. Je rozměrově stálý, vykazuje dobrou voděodolnost a je antistatický, proto splňuje veškeré parametry kladené na separační filmy. 

Zpráva pro majitele fototiskáren s pigmentovými inkousty: na PICTORICO Premium OHP Transparency Film 174 tiskněte v konfiguraci s matnou černí (Matte K, MK), dosáhnete tak kýžené hustoty zčernání (vyšší dynamiky). Tento film však mile překvapí i ve spojení s dye-based inkousty (kde navíc starost o volbu typu černě odpadá).

ČB i barevný tisk

Na čirý film PICTORICO Premium OHP lze tisknout jak čerobílé, tak barevné obrazy. FOMEI nabízí zákaznickou kalibraci transparentních médií zrovnatak. Kalibraci "na průchod" zvládne jen malé množství přístrojů a díky tomu se ve spojení s transparentními filmy na internetu objevují různá doporučení, která plynou z neexistence korektního řešení. Díky podpoře FOMEI můžete na kompromisy zapomenout.Stať pro profesionály :: O ICC PROFILECH ::

Nejste spokojení s barevnou věrností či neutralitou čb fotografií? Naše společnost disponuje přesnou měřící technikou a nejvýkonnějšími výpočetními algoritmy pro tvorbu ICC profilů. To znamená, že FOMEI umí profesionálům a znalým hobby fotografům nabídnout zákaznickou kalibraci/profilaci jakéhokoliv kompatibilního páru papír-tiskárna. Měřením interakce papír-tiskárna vejde ve známost barvocit tohoto páru a je vytvořen ICC profil, který vztah papír-tiskárna popisuje a je korekcí přirozených nelinearit. Nelinearit, které nelze korigovat posuvníky v tiskovém ovladači. ICC profil je následně v reprodukčním řetězci zařazen v grafické aplikaci podporující správu barev (Adobe Photoshop, Corel PHOTO-PAINT…). Nebo je ICC profil k tiskárně asociován přímo v operačním systému a pak může být využito tiskové utility samotného OS: Průvodce tiskem na Windows, Náhled na MAC OS. Vzhledem k zaměření firmy FOMEI nejsou dopředně produkovány generické profily námi distribuovaných médií a existujících fototiskáren na světovém trhu. Avšak knihovna ICC profilů FOMEI se neustále rozrůstá a tak mnozí budete mít na výběr z generického či zákaznického ICC profilu (změřeného na jiné či přímo na Vaší fototiskárně).


:: ceník profilací ::

Generický ICC profil :: zdarma
· změřený na jiném než Vašem kusu tiskárny
· zpravidla lepší než nic, ale FOMEI nenese odpovědnost za barevnou věrnost fotografie po aplikaci generického ICC profilu

Zákaznický ICC profil, který se stane Vaším majetkem :: 1 000 Kč bez DPH
· ICC profil je generován na základě profilačního terče vytištěného z Vaší tiskárny
· FOMEI nese odpovědnost za kvalitu (platba až po Vašem vyřčení spokojenosti s výsledkem)
· post-korekce ICC profilu v ceně (někdo má rád teplejší podání, někdo studenější atd.)

Zákaznický ICC profil, který FOMEI zařadí do své knihovny pro ostatní uživatele :: 200 Kč bez DPH
· za extra příznivou cenu získáte zákaznický ICC profil a FOMEI nese odpovědnost za kvalitu
· FOMEI zařadí ICC profil do své knihovny; tím se stane generickým pro ostatní uživatele
· podmínkou získání zákaznického ICC profilu za 200 Kč bez DPH je neexistence daného generického profilu 

Objednávky kalibrací a dotazy prosím směřujte na fototisk@fomei.com.

JménoHodnota
Technologie tiskumédium pro inkoustový tisk
Kompatibilitainkoustové fototiskárny Canon, EPSON, HP
Druh médiapolyester
FormátA3+ (329x483 mm)
Počet listů20
Povrch médialesk
Textura médiahladký
Gramáž média174 g/m2
Tloušťka média0,145 mm
VýrobceMitsubishi
Zaměřeníhobby & profi
Mám dotaz na produkt A3+/20 PICTORICO Premium OHP Transparency Film 174
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.