Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

Adapter s držákem pro BASIC/ Fomei/ Bowens příslušenství pro PF400/200, Terronic

Katalogové číslo: FY9179
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Adapter příslušenství Basic/ Fomei /Bowens. Tak lze použít pro PF200/400 prakticky jakékoliv studiové příslušenství jako u běžných studiových světel.

Původní cena:1 190 Kč
Skladem
Doprava zdarma
1 190 Kč
983 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691

Adapter příslušenství Basic/ Fomei /Bowens.

Tak lze použít pro PF200/400 prakticky jakékoliv studiové příslušenství jako u běžných studiových světel.

Mám dotaz na produkt Adapter s držákem pro BASIC/ Fomei/ Bowens příslušenství pro PF400/200, Terronic

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek TERRONIC poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.