Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

Basic 400 / start kit

Katalogové číslo: FY4442
Výrobce: Terronic
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Základní 400Ws / 150W  záblesková sestava pro začínající a nebo pokročilé hobby fotografy. Cenově výhodná a po všech stránkách nenáročná sestava pro výuku se světlem.

infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691

Tento produkt najdete i v rentalu Tomorrow 55.

PRONAJMOUT V PRAZE

Přesné složení kitu najdete v záložce "Složení kitu".


Základ do začátků

Chcete se učit fotit s blesky, nebo jen sháníte prostorově a finančně nenáročné vybavení? Se sestavou BASIC 400 / start kit můžete praktikovat všechny základní úkony ve svícení portrétu, glamour, aktu a další fotografie. Tvrdé svícení se základním reflektorem, zmekčení světla pomocí deštníku odrazem / skrze něj. Změkčení světla odrazem od stěny, stropu, různých typů povrchů. Vyplnění stínů zapomocí odrazné desky 5 v 1 (bílá, černá, stříbrná, zlatá, bílá difuzní průsvitná).


Image 1


CENA/VÝKON

Blesky Terronic Basic jsou ve skvělém poměru cena/užitná hodnota. Ač se nejedná o profesionální vybavení, tak s nimi můžete realitovat všechny fotografické nápady a plány.

SKLENĚNÝ KRYT VÝBOJKY

Oproti předešlé verzi Terronic Basic blesků jsme produktovou řadu Basic P opatřili krytkou z pevného skla, která při pádu světla chrání výbojku a žárovku.

PEVNÝ ARETAČNÍ KLOUB

Další značnou změnu je zesílený aretační kloub, který jsme vylepšili tak, aby kladl větší odpor naklánění blesku a zároveň udržel i těžké příslušenství. Snadnost manipulace s bleskem jsme však zachovali. 

VYLEPŠENÁ ELEKTROINSTALACE

I elektrosoučásti blesku prošli značnou změnou. Doba jde neustále dopředu a vyžaduje aktuální a moderní řešení elektroinstalace, které jsme v nové verzi Basic P posunuli na další úroveň.

BALENÍ BLESKU OBSAHUJE

Součástí balení je hlava blesku, plastový kryt, reflektor 16,5cm, pilotní žárovka a napájecí kabel.


Image 4


Basic - 400 Výkon záblesku
Výkon f-stop Výkon Ws Výkon
6,0 400 1/1
5,0 200 1/2
4,0 100 1/4
3,0 50 1/8
2,0 25 1/16

Množství Produkt Popis
1 FY7397 TR-4 DA radiový přijímač (síťový), Terronic
1 FY3512 Master LS-10B, stojan, max. 250 cm, 3 sekce
1 FY7809 Odrazná deska 5-in -1 / 60cm, Terronic
1 FY4254 BASIC 400P blesková hlava TERRONIC
1 FY7426 St. deštník T-85 / translucentní 85 cm, Terronic
1 FY7398 TR-4 DBA, radiový vysílač pro studiové blesky, Terronic
Mám dotaz na produkt Basic 400 / start kit

V cenách produktů jsou započítány náklady na likvidaci elektroodpadu dle zák. č. 185/2001 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz a www.ecobat.cz.

Svítidla bez LED diod 7 Kč

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.