Basic Hobby LED 38/38

Katalogové číslo: FY4439
Výrobce: Terronic
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Kompletní sestava pro fotografii portrétu i celé postavy v interiéru. Fantasii se meze nekladou a tak můžete vytvářet barevné scény, používat tvrdé i měkké světlo a celý set snadno uklidit do skříně, aby nezabíral prostor v místnosti.

Dárek ZDARMA za 490 KčPolstrovaná přepravní taška
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691 v pracovní dny 8-16h

Přesné složení kitu najdete v záložce "Složení kitu".


Nejen pro začátečníky

Set je navržený na fotografii, nebo video v interiéru. Představte si set trvalých LED světel s příslušenstvím, se kterým můžete nasvítit fotku i video a to od portrétu po celou postavu. Set světel, které se vám vejdou do skříně a nezabírají téměř žádné místo. Kromě světel, které jsou lehké a snadno se ovládají balení obsahuje dva deštníky pro změkčení světla a jako důležitý prvek stojan s ramenem, na kterém je připevněná odrazná deska 5 v 1. Balení barevných filtrů s 12 různými efekty dají průchod vaší kreativitě a experimentování s barvami.


Image 4


SKVĚLÝ POMĚR CENA/VÝKON

Terronic Basic LED jsou světla, která za solidní cenu předvedou hodně muziky. Každé ze světel disponuje výkonem 38W (ekvivalent 380W halogenu).

Průměr vestavěného reflektoru je Ø 21 cm.

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ

Ovládání je řešené jedním otočným voličem, který slouží jako vypínač a regulace výkonu zároveň.

Pro snadné změkčení světla můžete mimo difuzní látky využít i zabudovaný otvor pro studiový deštník.

BAREVNÁ PŘESNOST

I u základního světla je barevná věrnost zásadní. Terronic LED nabízí CRI 95 a stabilní daylight barevnou teplotu 5600K.

FLICKER FREE

Stejně jako u světel FOMEI je i u značky Terronic samozřejmostí že se není třeba obávat jakéhokoliv blikání i na vysoké hodnoty FPS.

ROVNOU DO AKCE

Balení Terronic Basic Hobby LED obsahuje všechno, co je pro provoz třeba.

 V praktické textilní polstrované tašce s popruhem přes rameno najdete dvě světla, dva textilní difuzory, dva síťové adaptéry a dva studiové stojany s maximální výškou 168 cm.


Image 3


Image 7

JménoHodnota
Věrnost barev (CRI/Ra)95
Výkon38W
Váha0,7kg
Výška27,9cm
Šířka21,5cm
Hloubka19cm
Barevná teplota5600K
Množství Produkt Popis
2 FY7426 St. deštník T-85 / translucentní 85 cm, Terronic
1 FY7348 URMA-2 uchyc. odraz. desky+kloub, Terronic
1 FY7805 Odrazná deska 5-IN-1/110 cm, Terronic
1 FY4259 BASIC HOBBY LED, Terronic
1 ZC8491 Variety Pack (30x30 cm), FOMEI
1 FY3513 Master LS-13B, stojan, max. 380 cm, 4 sekce
Mám dotaz na produkt Basic Hobby LED 38/38

V cenách produktů jsou započítány náklady na zpětný odběr výrobku s ukončenou životností dle zák. č. 542/2020 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz, www.ecobat.cz a www.remasystem.cz.

Svítidla s LED diodami 2,42 Kč

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.