Bezpečnostní pravítko 155 cm s ocelovou hranou (86200103)

Katalogové číslo: EX30332
Záruka: 24 měsíců (IČ 12 měsíců)

Bezpečnostní pravítko s ocelovou hranou, profi kategorie. Nej volba fotografa-tiskaře a grafika.

Skladem
3 530 Kč
2 917 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 734 698 818

Masivní pravítko s ocelovou hranou zabraňující vedení řezu "do pravítka". Dále disponuje spolehlivým hliníkovým chráničem prstů. Navíc, spodní hrana je opatřena gumou proti skluzu a poškrábání řezané grafiky / fotografie.

Ideální nástroj grafika a fotografa pro formátování velkoformátových fotografií a desek. Ve spojení s řezací podložkou a odlamovacími noži tvoří nepostradatelný nástroj pro každého, kdo tiskne, kašíruje nebo laminuje velkoformátové reprodukce.  

Mám dotaz na produkt Bezpečnostní pravítko 155 cm s ocelovou hranou (86200103)

FOMEI záruka 24 měsíců (IČ: 12 měsíců)

Standardní záruka s nadstandardní péčí FOMEI. Certifikovaní servisní technici s dlouholetou praxí jsou základem velmi kvalitně odvedeného a zároveň rychlého servisu na vašem zařízení. Víme totiž, že pokud tiskárna netiskne, nevydělává peníze. A proto klademe velký důraz na rychlost, avšak se zachováním velmi vysoké úrovně provedeného servisu. To již ocenilo mnoho našich zákazníků.

EPSON CoverPlus

Dopřejte si dlouholetou bezstarostnost s rozšířenou zárukou velkoformátových tiskáren a minilabů EPSON. S EPSON CoverPlus si můžete jistotu bezproblémové výroby fotografií prodloužit na 36 až 60 měsíců. Více informací o rozšířené záruce EPSON pro vaši tiskárnu získáte na e-mailu fototisk@fomei.com.

Pozáruční servis

Je vaše zařízení již po záruce? Nebojte, i v takovém případě je vám se svými zkušenostmi a znalostmi FOMEI servis k dispozici. Kolegové se mnohdy dokáží postarat a k životu přivést i zařízení provozované mnoho let.