Big Table - 100, fotografický stůl s difuzní deskou, FOMEI

Katalogové číslo: FY7626
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Fotografický stůl o šíří 100 cm vč. opálové desky 100 x 200 cm je vyníkajícím pomocníkem při fotografování bezstínové fotografie produktů. Fotografický stůl dodávám v inovované verzi bez předních záhybů, která zaručuje větší rovinu a nosnost.

Na cestě
Doprava zdarma
13 450 Kč
11 116 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691 v pracovní dny 8-16h

Fotografický stůl o šíří 100 cm vč. opálové desky 100 x 200 cm je vyníkajícím pomocníkem při fotografování bezstínové fotografie produktů. Zadní strana stolu je naklápěcí a zadní nohy stolu jsou pojízdné. Opálová deska stolu splňuje ty nejpřísnější požadavky na kvalitu rovnoměrného nasvícení.

Konstrukce stolu:

  •  je vyrobena ze slitiny kovů a je opatřena černým nástřikem 
  • zadní nohy konstrukce jsou opatřeny kolečky pro snadný pojezd 
  • zadní strana stolu je naklápěcí v libovolném úhlu náklonu
  • konstrukce stolu je vybavena přepravní taškou

Difuzní opálová deska: - je vyrobena z materiálu PETG Gr.Fr.opal 30/3mm - světelná propustnost 30 % - UV stabilizace - vyrobeno ve Švédsku - kvalitně zabalena pro přepravu

Tento výrobek díky své délce nelze přepravovat standardní dopravou zboží. O možnostech dopravy Vás budeme informovat na dotaz.

JménoHodnota
Množství Produkt Popis
1 FY7694 Difusní deska 100x200cm, FOMEI
1 FY7623 BIG-TABLE - 100, kovová konstrukce stolu, FOMEI
Mám dotaz na produkt Big Table - 100, fotografický stůl s difuzní deskou, FOMEI

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.
Podobné produkty
Big Table 130 - studiový stůl s difuzní deskou, FOMEI
Doprava zdarma

Fotografický stůl Big Table 130 je profesionílní variantou bezstínového stolu. Fotografický stůl dodávám v inovované verzi bez předních záhybů, která zaručuje větší rovinu a nosnost.

18 690 Kč
15 446 Kč bez DPH
FY7462 Skladem