Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

DESK-4832-double pro podsvícení

Katalogové číslo: FY7498
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Systém trvalých světel, která se vyznačují barevnou teplotou denního světla a příjemným měkkým podáním dopadajícího světla.

Původní cena:11 200 Kč
Méně než 5 ks
3 890 Kč
3 215 Kč bez DPH

Systém trvalých světel, která se vyznačují barevnou teplotou denního světla a příjemným měkkým podáním dopadajícího světla.

 Světelný zdroj tvoří zářivkové trubice. U světel DESK-64, 48N a 4832 je pro změkčení upevněna před zářivkami bílá difusní plastová deska. Před světlo DESK-330 M můžeme připevnit textilní bílou látku, také pro změkčení dopadajícího světla. Desková světla 48N, 64 a 4832 jsou doporučena pro použití při fotografování menších produktů ve spojení s fotografickým stolem.

Trvalé světlo DESK-330 M je universálním světlem, které je možné použít rovněž pro produktovou fotografii, ale vysokým výkonem umožňuje nasvětlovat i portréty a postavy. Toto světlo je také vhodné pro filmování nebo pro použití při castingu.

JménoHodnota
Výkon48+32W
Plynulá regulace výkonuplný
Teplota chromatičnosti5000K
Šířka36cm
Výška49cm
Délka12cm
Hmotnost4,10kg
Mám dotaz na produkt DESK-4832-double pro podsvícení

V cenách produktů jsou započítány náklady na likvidaci elektroodpadu dle zák. č. 185/2001 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz a www.ecobat.cz.

Svítidla bez LED diod 7 Kč

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.