DHG-67mm Circular PL MARUMI

Katalogové číslo: OM1067
Výrobce: Marumi
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Polarizační filtry DHG jsou vybaveny antireflexní úpravou a černěným okrajem samotného skla filtru, eliminujícím případné odlesky na minimum. Nizký rámeček umožňuje kombinací více filtrů bez vinětace.

Skladem
1 700 Kč
1 405 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 495 056 100

Filtry MARUMI DHG jsou vybaveny antireflexní úpravou a černěným okrajem samotného skla filtru, eliminujícím případné odlesky na minimum.

Benefitem polarizačních filtrů MARUMI DHG je saténový povrch kroužků, který umožňuje snadné nasazení a sejmutí filtrů. Samozřejmostí je možnost kombinování filtrů bez vinětace díky extrémně nízkému kroužku. Je vhodný rovněž pro širokoúhlé objektivy.


Podstata Polarizačního filtru (C-PL) a na co jej použít


Hlavní funkcí Polarizačního filtru (C-PL) je odstranění polarizace - převedení světla zpět na nepolarizované. Velmi zjednodušeně lze říci, že se používá pro odstranění odlesků a zvýšení sytosti barev.

Cirkulární Polarizační filtr (C-PL) má dvojitou strukturu, ve které můžete otáčet předním dílem filtru a měnit tak účinek dopadajícího světla. Před pořízením samotného snímku vyhledáte správné nastavení pohledem do hledáčku nebo na display fotoaparátu a exponujete. Tímto způsobem můžete odstraňovat například odrazy z vodní hladiny nebo z lesklých skleněných předmětů.

Nezbytným pomocníkem je polarizační filtr například při focení akvárií, vitrín nebo skrz sklo, kde jsou odrazy světla velmi výrazné. V tomto případě zapomeňte na postprodukci! Kvalitní polarizační filtr je jedinou možností k získání kvalitních snímků!

Mám dotaz na produkt DHG-67mm Circular PL MARUMI