Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

Digitalis Pro S 400/400, kit studiových blesků + odpalovače zdarma

Akce

Kit studiových blesků Digitalis Pro S obsahující: 2x studiový blesk Digitalis Pro S400, 2x stojan, softbox, oktabox a radiové odpalování - TR-16.

  • Záruka: 2 roky
  • Katalogové číslo: FY9112
Potřebujete poradit?  Volejte +420 495 056 500
Původní cena: 41 732 Kč
34 490 Kč
28 504 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
  • Podrobný popis
  • Technické parametry
  • Ke stažení
  • Poradna
  • Složení kitu
  • Máte dotaz?
  • Recyklační poplatky

Kit studiových blesků Digitalis Pro S

Profesionální studiový kit zábleskových světel s pilotní žárovkou, pětiletou zárukou na blesky, servisem v Hradci králové a možností zapůjčení náhradního světla v rámci reklamace toho vašeho.

Odpalovače jsou součástí baleni, stačí na fotoaparát nasadit vysílač, nastavit ho na stejný kanál jako přijímač v blesku a začít cvakat.

Sestava je vybavena profesionálními blesky, které vydrží značnou zátěž. Kit je vhodný jak na portrétové, tak i produktové focení, nebo na svícení skupin. Softboxy nabízejí změkčení světla a stínů díky difúzním látkám, ale zároveň se dají použít jako reflektor pro usměrnění tvrdého světla při odstranění difúzních látek.

Výkon 400Ws je vhodný hlavně do studia a nabízí dostatek světla i pro vysoká clonová čísla. Výbojky jsou kvalitní a životnost je 150 000 záblesků, zaznamenaných však máme již 200 000 záblesků

Pilotní žárovka 300W je již dostatečně silná i pro zřetelnou viditelnost v neúplně temném atelieru, ale stále se v praxi používají spíše pro naznačení stínů a odlesků před samotným použitím blesku, než k samotnému focení s trvalým světlem. Využití je ale pouze na Vás.

Stojany jsou v setu základní pro statické využití, v případě nedostatečné stability lze dokoupit zátěžové pytle, tzv.: Sand bagy.

Blesky mají bajonet Bowens, můžete tedy používat velmi širokou škálu studiového příslušenství jako jsou modulátory světla, reflektory, komínky apod...  

Další funkce a výhody blesku:

1. FND Displej - I ve tmě fotografického ateliéru můžete přehledně ovládat všechny funkce studiových blesků Digital PRO a Digitalis PRO.

2. Aktivní chlazení - Všechny studiové blesky Fomei jsou vybaveny ventilátorem pro přesné chlazení výbojky, pilotní žárovky a elektroniky uvnitř světla. Ventilátor prodlužuje životnost studiového blesku a všech jeho součástek a zaručuje, že s bleskem můžete pracovat, aniž by se blesk přehřál.

3. Skleněný ochranný kryt výbojky a žárovky - Skleněný kryt v čirém provedení zaručuje ochranu a delší životnost zábleskové výbojky a pilotní žárovky. Skleněný kryt chrání uživatele před popálením o pilotní žárovku. Prodlužuje životnost výbojky a žárovky a chrání je před mechanickým poškozením při nasazování reflektorů a softboxů.

4. Praktické držadlo - Studiové blesky Digitalis Pro S jsou vybaveny praktickým držadlem pro přenášení, natáčení blesku a také pro stahování blesku, pokud je upevněn na stropním systému. V případě upevnění blesku na stropní systém je možné držadlo uživatelsky přemístit tak, aby zadní ovládací panel nebyl vzhůru nohama.

5. Přesné ovládání výkonu výbojky a pilotní žárovky - U studiových blesků Digitalis Pro S máte přesně pod kontrolou nejen ovládání výkonu zábleskové výbojky, ale také pilotní žárovky. Výkon můžete ovládat v krocích po 0,1  nebo 0,5 výkonu. Výkon žárovky a výbojky lze regulovat samostatně nebo proporcionálně dohromady, což umožňuje fotografovi lepší orientaci při fotografování.

6. Japonské kondenzátory - Pro delší životnost studiových blesků Fomei jsou uvnitř přístrojů použity japonské kondenzátory pro přesné nabití a vybití výkonu blesku. Kvalitní kondenzátory prodlužují životnost celého přístroje a zaručují přesné a rychlé nabití blesku.

7. Prodloužená záruka 5 let - Jako důkaz kvality těchto výrobků prodlužujeme záruku u řad Digitalis Pro S o 3 roky na výsledných 5 let. Prodloužená záruka se samozřejmě nevztahuje na pilotní žárovku a výbojku.

8. Vlastní servisní středisko - Fomei, jako partner profesionálních fotografů, zajišťuje vlastním servisním střediskem záruční i pozáruční servis studiových blesků Fomei. Fotograf, který používá blesky Fomei, se může spolehnout na precizní opravu nejen v záruční době, ale i po ní.

JménoHodnota
Výkon záblesku2x 18,75-400Ws
Nabití blesku0,1-1,7s
Délka záblesku1/2050s
Teplota chromatičnosti blesku5500 (+/- 200)K
Výkon pilotní žárovky300W
Teplota chromatičnosti pilotní žárovky3200K
Množství Produkt Popis
2 FY3033 Digitalis Pro S 400, studiový blesk 400 Ws/300 W
1 FY7829 TR - 16, radiový vysílač/transmitter 2,4 GHz/16 kanálů, FOMEI
2 FY7859 TR - 16 RFD, radiový přijímač/receiver 2,4 GHz/16 kanálů, FOMEI
1 FY7530 75x100S/RECTA Exclusive softbox, včetně speed ringu bez adaptéru., FOMEI
1 FY7794 EKO Soft Box OCTA 120 cm/Silver, včetně speed ringu bez adaptéru., FOMEI
2 FY7660 adaptér - DFS-FOMEI/Bowens, Fomei
2 FY7353 Studiový stojan LS-260A, Terronic Basic
Mám dotaz na produkt Digitalis Pro S 400/400, kit studiových blesků + odpalovače zdarma

V cenách produktů jsou započítány náklady na likvidaci elektroodpadu dle zák. č. 185/2001 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz a www.ecobat.cz.

Jiná svítidla bez LED 7 Kč
Související produkty
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.