DiLand Kiosk D32S | fotokiosek vč. sw DiLand Kiosk Creative

Katalogové číslo: EX21110

Samostatný multimediální kiosek ,,vše v jednom" vybavený softwarem DiLand Kiosk 2 Creative.

Na dotaz
Doprava zdarma
109 410 Kč
90 421 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 603 587 902

Fotokiosek do každého prostoru bez potřeby nábytku. Skvěle zvládne sběr zakázek do minilabu (protokol DPOF) a/nebo výrobu okamžité fotografie na připojené tiskárně. Fotokiosek DiLand KIOSK D32S je dodáván s uživatelsky velmi přívětivým softwarem DiLand Kiosk 2 Standard s nadstavbou Creative, která výrazně rozšiřuje možnosti úprav fotografií vč. automaticky generovaných kalendárií, možností přidávat cliparty do fotografií, tvorba koláží apod.

Parametry: 32“ dotykový IPS panel; procesor Intel i5; operační paměť 8 GB DDR4; disk SSD 200 GB + HDD 1 TB; WiFi; kabely lighting, micro-usb a usb-c pro připojení mobilních telefonů, čtečka karet, optická mechanika, Windows 10 64 bit.

Intuitivní kioskový software

DiLand Kiosk 2 je fotokioskový software, který každého uživatele doslova provede cestou od digitálních dat k papírové fotografii.

Samozřejmostí je nepřeberné množství úprav fotografií. Nabízí možnost načíst fotografie ze sociálních sítí nebo webových uložišť. Na jedničku zvládá komunikaci s mobilními telefony, atd.

Ve verzi Standard je možné tisknout na jakoukoliv tiskárnu, odesílat zakázky do minilabů (standard DPOF) a exportovat fotografie do místních i síťových složek.

VÍCE INFORMACÍ

Creative - když chcete, aby váš fotokiosek uměl ještě více

Upgrade funkcí, který softwaru DiLand Kiosk 2, jak verze DNP, tak i Standard dodá mnoho užitečných vylepšení.

  • Automaticky generované kalendáře
  • Fotoknihy a koláže
  • Efektové filtry a cliparty
  • Vše uživatelsky editovatelné
KOUPIT CREATIVE
Mám dotaz na produkt DiLand Kiosk D32S | fotokiosek vč. sw DiLand Kiosk Creative

V cenách produktů jsou započítány náklady na zpětný odběr výrobku s ukončenou životností dle zák. č. 542/2020 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz, www.ecobat.cz a www.remasystem.cz.

Multifunkční zařízení 50 - 200kg 145,20 Kč