DNP DS-RX1HS | fototiskárna + sw ONE PRINT

Katalogové číslo: EX21199SW
Výrobce: DNP
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Zvýhodněný set malonákladové tiskárny DNP DS-RX1HS a unikátního tiskového softwaru One Print.

Položky jednotlivě:31 980 Kč
Skladem
Doprava zdarma
26 420 Kč
21 835 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 603 587 902

Fototiskárna s velkokapacitními médii a nízkými náklady

Tiskárna pro výrobu fotografií 10x15, 15x20, případně 13x18 cm, ze které na jedno naplnění vytisknete až 700 fotografií velikosti 10x15 cm. Je tak ideální tiskárnou tam, kde je potřeba méně častý zásah obsluhy. Tiskárna DS-RX1HS má z celé nabídky DNP tiskáren nejnižší provozní náklady a to díky velkokapacitním médiím Standard Digital s nižší gramáží 205 g/m2.

VÍCE INFORMACÍ

Fototiskový software pro profesionální fotografy a zpracovatele fotografií

OTEVŘU > UPRAVÍM > VYRÁBÍM ‒ pro svoji efektivitu a intuitivní ovládání „vše na jedné obrazovce“ je tiskový software ONE PRINT stále více oblíbený. Nabízí základní i pokročilé úpravy fotografií jako např. automatické úpravy, libovolný výřez, průkazové fotografie, vložení rámečku nebo kalendáře a mnoho dalšího. ONE PRINT nabízí největší pohodlí uživatelům DNP tiskáren, které umí řídit bez tiskového ovladače. Je ale otevřen všem tiskárnám nainstalovaným v operačním systému.

VÍCE INFORMACÍ
Mám dotaz na produkt DNP DS-RX1HS | fototiskárna + sw ONE PRINT

V cenách produktů jsou započítány náklady na zpětný odběr výrobku s ukončenou životností dle zák. č. 542/2020 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz, www.ecobat.cz a www.remasystem.cz.

Stolní tiskárny 15,25 Kč
Servis DNP

FOMEI záruka 24 měsíců pro podnikatele i běžné zákazníky

Nadstandardní záruka i pro B2B zákazníky – japonský výrobce termosublimačních tiskáren, společnost DNP, drží záruku 24 měsíců na většinu svých výrobků bez rozdílu, jestli ji koupí B2C nebo B2B zákazník (fyzická osoba nebo firma).

Rychlá záruční oprava

Certifikovaní servisní technici s dlouholetou praxí jsou základem velmi kvalitně odvedeného a zároveň rychlého servisu na vašem zařízení. Víme totiž, že pokud tiskárna netiskne, nevydělává peníze. A proto klademe velký důraz na rychlost, avšak se zachováním velmi vysoké úrovně provedeného servisu. To již ocenilo mnoho našich zákazníků.

Pozáruční servis

Je vaše zařízení již po záruce? Nebojte, i v takovém případě je vám se svými zkušenostmi a znalostmi FOMEI servis k dispozici. Kolegové se mnohdy dokáží postarat a k životu přivést i zařízení provozované mnoho let.