DNP DS620 | fototiskárna + SW OnePrint µLAB

Katalogové číslo: EX21194SW
Výrobce: DNP
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Zvýhodněný set profesionální produkční tiskárny DNP DS620 a unikátního tiskového softwaru One Print.

Na cestě
Doprava zdarma
38 540 Kč
31 851 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 603 587 902

Zvýhodněný set profesionální produkční tiskárny DNP DS620 a unikátního tiskového softwaru One Print pro minilabisty, fotografy společenských akcí a pro ty, kteří chtějí vyrábět průkazové foto.

>>> UŠETŘÍTE 4 840 Kč <<<

Image 13

  • Nízkonákladová tiskárna s příjemným poměrem cena / výkon. I přes tento svůj přívlastek "nízkonákladová", je tiskárna DS-RX1HS tiskárnou, která dokáže být dělníkem s velkou výdrží.   ...číst dále.

Image 14

  • Unikátní tiskový modulární software ONE PRINT od první myšlenky koncipovaný tak, aby uživateli zjednodušil cestu od obrazových dat k papírové fotografii. Intuitivní ovládací prvky jsou přehledně uspořádány na jedné obrazovce pro co nejefektivnější proces OTEVŘU > UPRAVÍM > VYRÁBÍM.   ...číst dále.
Mám dotaz na produkt DNP DS620 | fototiskárna + SW OnePrint µLAB

V cenách produktů jsou započítány náklady na zpětný odběr výrobku s ukončenou životností dle zák. č. 542/2020 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz a www.ecobat.cz.

Stolní tiskárny 15,25 Kč
Servis DNP

FOMEI záruka 24 měsíců pro podnikatele i běžné zákazníky

Nadstandardní záruka i pro B2B zákazníky – japonský výrobce termosublimačních tiskáren, společnost DNP, drží záruku 24 měsíců na většinu svých výrobků bez rozdílu, jestli ji koupí B2C nebo B2B zákazník (fyzická osoba nebo firma).

Rychlá záruční oprava

Certifikovaní servisní technici s dlouholetou praxí jsou základem velmi kvalitně odvedeného a zároveň rychlého servisu na vašem zařízení. Víme totiž, že pokud tiskárna netiskne, nevydělává peníze. A proto klademe velký důraz na rychlost, avšak se zachováním velmi vysoké úrovně provedeného servisu. To již ocenilo mnoho našich zákazníků.

Pozáruční servis

Je vaše zařízení již po záruce? Nebojte, i v takovém případě je vám se svými zkušenostmi a znalostmi FOMEI servis k dispozici. Kolegové se mnohdy dokáží postarat a k životu přivést i zařízení provozované mnoho let.