DNP DS820 | fototiskárna + sw ONE PRINT

Katalogové číslo: EX21105SW
Výrobce: DNP
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Zvýhodněný set velkoformátové termosublimační tiskárny DNP DS820 a unikátního tiskového softwaru One Print.

Položky jednotlivě:56 980 Kč
Skladem
Doprava zdarma
49 990 Kč
41 314 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 603 587 902

DNP DS820 - fototiskárna plná moderních technologií

To nejlepší, co v současné době termosublimační technologie tisku nabízí, naleznete ve dvojici tiskáren DS620 (šíře tisku 15, případně 13 cm) a DS820 (šíře tisku 20, případně 21 cm). Vysoce odolná konstrukce a komponenty, funkce převíjení pásky pro úsporu spotřebního materiálu, snadná obsluha, tisk standardních, panoramatických a čtvercových fotografií a mnoho dalších výhod jsou vlastnosti tiskáren DNP DS620 a DS820.

VÍCE INFORMACÍ

Fototiskový software pro profesionální fotografy a zpracovatele fotografií

OTEVŘU > UPRAVÍM > VYRÁBÍM ‒ pro svoji efektivitu a intuitivní ovládání „vše na jedné obrazovce“ je tiskový software ONE PRINT stále více oblíbený. Nabízí základní i pokročilé úpravy fotografií jako např. automatické úpravy, libovolný výřez, průkazové fotografie, vložení rámečku nebo kalendáře a mnoho dalšího. ONE PRINT nabízí největší pohodlí uživatelům DNP tiskáren, které umí řídit bez tiskového ovladače. Je ale otevřen všem tiskárnám nainstalovaným v operačním systému.

VÍCE INFORMACÍ
Mám dotaz na produkt DNP DS820 | fototiskárna + sw ONE PRINT

V cenách produktů jsou započítány náklady na zpětný odběr výrobku s ukončenou životností dle zák. č. 542/2020 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz, www.ecobat.cz a www.remasystem.cz.

Stolní tiskárny 15,25 Kč
Servis DNP

FOMEI záruka 24 měsíců pro podnikatele i běžné zákazníky

Nadstandardní záruka i pro B2B zákazníky – japonský výrobce termosublimačních tiskáren, společnost DNP, drží záruku 24 měsíců na většinu svých výrobků bez rozdílu, jestli ji koupí B2C nebo B2B zákazník (fyzická osoba nebo firma).

Rychlá záruční oprava

Certifikovaní servisní technici s dlouholetou praxí jsou základem velmi kvalitně odvedeného a zároveň rychlého servisu na vašem zařízení. Víme totiž, že pokud tiskárna netiskne, nevydělává peníze. A proto klademe velký důraz na rychlost, avšak se zachováním velmi vysoké úrovně provedeného servisu. To již ocenilo mnoho našich zákazníků.

Pozáruční servis

Je vaše zařízení již po záruce? Nebojte, i v takovém případě je vám se svými zkušenostmi a znalostmi FOMEI servis k dispozici. Kolegové se mnohdy dokáží postarat a k životu přivést i zařízení provozované mnoho let.