Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.
Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

Drytac JM44 SHA, laminátor 112cm

Zatím nehodnoceno

JM44 SHA je válcový laminátor se silikonovými válci o pracovní šíři 112,1 cm. Celokovová konstrukce, zpětný a dopředný chod, spouštění automatické či pedálem.

 • Záruka: 2 roky
  (IČ 1 rok)
 • Katalogové číslo: EX30004
Potřebujete poradit?  Volejte +420 495 056 500
132 190 Kč
109 248 Kč bez DPH
Dostupnost: Není skladem
 • Podrobný popis
 • Technické parametry
 • Ke stažení
 • Hodnocení
 • Poradna
 • Máte dotaz?
 • Recyklační poplatky

JM44 SHA je válcový laminátor se silikonovými válci o pracovní šíři 112,1 cm. Celokovová konstrukce, zpětný a dopředný chod, spouštění automatické či pedálem.

Systém Drytac představuje špičkový systém laminace, kašírování a dalšího finishingu obrazu, který činí z výtištěných fotografií nesmrtelnou obrazovou paměť.

Laminační tlakocitlivé fólie poskytují již vysoce odolným výtiskům z fototiskáren další významný stupeň UV a mechanické ochrany. Samozřejmostí jsou fólie umožňující realizaci určitého uměleckého záměru a oboustranně lepící montážní samolepky.

Spojením médii FOMEI Collection Gloss 265FOMEI Collection Chrome Film 215  a laminátorů Drytac získáte výsledek, který hrdě obstojí jak pro účely archivnictví a výstavnictví, tak jako venkovní grafika. Vždy nekompromisní kvalita a jeden systém.

Válcový laminátory Drytac pro tlakocitlivou (studenou) laminaci a kašírování obrazů je vhodný pro začátečníky i profesionály do fotografických a DTP studií a obchodů, kde dbají na kreativitu a chtějí nabídnout plnou šíři služeb. Rychlost posuvu činí u modelu JM44 91,5–550 cm/min.

Užití laminátoru je široké - nejen pro aplikaci laminačních fólií (Drytac Protac), ale také pro montáž laminovaných obrazů na substráty do tloušťky 2,5 cm, a to pomocí oboustranných podlepovacích samolepek (MediaTac a UltraTac).

- variabilní rychlost posuvu
- celokovová konstrukce
- dopředný a zpětný chod
- senzor pro bezpečné vypnutí
- řídící nožní pedál
- včetně odvíjecí hřídele
- silikonové válce

Model JM44SHA dále umožňuje:
- elektronickou indikaci rozvoru válců
- elektronickou indikaci přítlaku
- přední hřídel pro médium k laminaci
- odvíjecí hřídel krycího média

Záruka: 12 měsíců. Servis: FOMEI a.s.

Mám dotaz na produkt Drytac JM44 SHA, laminátor 112cm

V cenách produktů jsou započítány náklady na likvidaci elektroodpadu dle zák. č. 185/2001 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz a www.ecobat.cz.

Kancelářská technika nad 50 kg 126 Kč
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.