EPSON SureColor SC-P8000 STD (B0+)

Katalogové číslo: EX20003
Výrobce: Epson
Záruka: 36 měsíců (IČ 36 měsíců)

Velkoformátová B0+ tiskárna pro výrobu fotografických zvětšenin a uměleckých děl v galerijní kvalitě.

Původní cena:109 900 Kč
Na dotaz
Doprava zdarma
99 900 Kč
82 562 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 734 698 818

Velkoformátová B0+ tiskárna pro výrobu fotografických zvětšenin a uměleckých děl. Krásný nástroj fotografa a výtvarníka, který touží zhmotnit své obrazové kódy. Některý snad netouží? :-)

 • Pro koho je investice do fototiskárny šíře 111,8 cm příliš vysoká, nabízí se možnost pronájmu TOP modelu EPSON SureColor P9500 včetně sw MIRAGE od 5 000 Kč (200 €) bez DPH / měsíc. Více informací zde.
 • AKCE do 19. 3. 2021: 3 roky záruka

Model EPSON SC-P8000 prošel naším ICC centrem. Proto můžeme tvrdit, že o této fototiskárně víme vše podstatné i druhořadé, co by měl vědět potenciální majitel. Nebojte se nás zeptat.

EPSON SureColor SC-P8000 STD je velkoformátová fototiskárna, která ochotně poslouží jak výtvarnému umělci, tak fotoateliéru či grafickému studiu. Potiskne role, listy a desky od formátu A4 do 111,8 cm x 30 m. Pro ty, kdo se rozhodují mezi modely A1+ (SC-P6000) a B0+ (SC-P8000), je nejčastějším jazýčkem na vahách plátno a naše rada zní: máte-li chuť se naplno účastnit "doby plátnové", pak je EPSON SC-P8000 tou pravou volbou. Díky technice napínání pláten na tzv. slepý galerijní rám je třeba počítat s obětováním sedmi až deseti centimetrů z šíře média (dle tymu rámu). Tedy na A1+ modelu (SC-P6000) s maximální potisknutelnou šíří 61 cm se dostáváme na 54 až 51 cm využitené šíře pro obraz na plátně. A to už může být omezující. V případě EPSON SC-P8000 (B0+) je využitelná šíře na obraz na plátně vždy přes metr, tedy dostatek pro drtivou většinu zakázek.

Profesionální inkjet fotografie v podání EPSONu je charakteristická:

 • archivačním potencálem (inkousty UltraChrome HD jsou vynikající fotochemií dneška)
 • stabilitou (dotisk realizovaný po X měsících vypadá shodně jako prvozakázka)
 • širokou podporou stran výrobců papírů (role, listy) a tiskových softwarů


Tiskárnu Vám zařadíme do unikátního workflow:

 • jednoduchost
 • technická kvalita
 • minimalizace výmětu
 • podpora pro napínání pláten
 • čb reprodukce: nástupce uhlotisku
 • archivace
 • zákaznické ICC kalibrace
 • prvotřídní technická podpora a servis


Abyste získali

 • netradiční pohled na dnešní stav inkjet fototiskáren
 • nabídku kompletního řešení na míru
 • finanční rozvahu vč. provozních nákladů

oslovte nás prosím na fototisk@fomei.com.


Máte obavy z korektního zprovoznění tiskárny? Obáváte se, že ji nebudete umět využívat na maximum? S námi na takové potíže můžete zapomenout: specialista FOMEI tiskárnu nainstaluje, nakalibruje a vysvětlí Vám kompletní postup práce. První den přecházíte do ostrého provozu. RADOST.

Mám dotaz na produkt EPSON SureColor SC-P8000 STD (B0+)

V cenách produktů jsou započítány náklady na zpětný odběr výrobku s ukončenou životností dle zák. č. 542/2020 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz a www.ecobat.cz.

Velkoformátové tiskárny 30 Kč

FOMEI záruka 24 měsíců (IČ: 12 měsíců)

Standardní záruka s nadstandardní péčí FOMEI. Certifikovaní servisní technici s dlouholetou praxí jsou základem velmi kvalitně odvedeného a zároveň rychlého servisu na vašem zařízení. Víme totiž, že pokud tiskárna netiskne, nevydělává peníze. A proto klademe velký důraz na rychlost, avšak se zachováním velmi vysoké úrovně provedeného servisu. To již ocenilo mnoho našich zákazníků.

EPSON CoverPlus

Dopřejte si dlouholetou bezstarostnost s rozšířenou zárukou velkoformátových tiskáren a minilabů EPSON. S EPSON CoverPlus si můžete jistotu bezproblémové výroby fotografií prodloužit na 36 až 60 měsíců. Více informací o rozšířené záruce EPSON pro vaši tiskárnu získáte na e-mailu fototisk@fomei.com.

Pozáruční servis

Je vaše zařízení již po záruce? Nebojte, i v takovém případě je vám se svými zkušenostmi a znalostmi FOMEI servis k dispozici. Kolegové se mnohdy dokáží postarat a k životu přivést i zařízení provozované mnoho let.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.