Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

FOMEI 10x52 FOREMAN + 3-12x50 FOREMAN G4, dalekohled + puškohled

Katalogové číslo: OY9503
Výrobce: FOMEI

Lovecká sada dalekohledu a puškohledu FOREMAN. Oblíbený lovecký dalekohled určený pro pozorování za zhoršených světelných podmínek a výkoný puškohled vhodný i pro lov za soumraku.

Skladem
Doprava zdarma
16 990 Kč
14 041 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 495 056 100

Připravili jsme pro vás zvýhodněnou sadu dalekohledu a puškohledu FOREMAN určenou pro myslivost a lovecké využití. V obou případech se jedná o výkonné lovecké přístroje, které můžete nyní získat za zvýhodněnou cenu. Konkrétní detaily a technické parametry naleznete po kliknutí na konkrétní produkt v následujícím textu.

Nová generace loveckých dalekohledů FOMEI FOREMAN PRO XLD je vyvinuta se zaměřením na maximální využití při pozorování za soumraku, za šera nebo v obtížných světelných podmínkách. Hlavní výhodou je vynikajicí ovladatelnost a světelný výkon optické soustavy.

Model FOMEI 10x52 FOREMAN PRO XLD je díky vysoké hranové ostrosti a desetinásobnému zvětšení ideální pomůckou pro denní šoulání, ornitologii nebo náročné turisty. Je také vhodným pomocníkem pro obeznávání zvěře nebo pro vodní rekreaci.

FOMEI 3-12x50 FOREMAN je univerzálním puškohledem pro každodenní použití jak na čekané, tak díky své kompaktnosti i při šoulačce, kde k přesnému zamíření pomůže korekce paralaxy. Puškohled je vyráběn ve dvou variantách, můžete si tak vybrat ze dvou záměrných křížů. Tento model je osazen osnovou German #4 (G4). Puškohled je plněn suchým dusíkem a všechny členy optické soustavy jsou ošetřeny antireflexními vrstvami HTC.

Antireflexní vrstvy HTC a DEC

Všechny čočky objektivů i okulárů dalekohledu jsou opatřeny speciálními antireflexními vrstvami HTC (High Transmission Coating). Hranoly dalekohledu jsou ošetřeny vrstvami  DEC (Di-Electrical Coating). Kombinace antireflexních vrstev HTC / DEC zajišťuje maximální propustnost celé optické soustavy a zabezpečují až o 10% vyšší světelnou propustnost. Dalekohledy vynikají vysokou hranovou ostrostí obrazu a maximální celkovou propustností světla. Vzhledem ke své vynikající světelné propustnosti využívají „zbytkového světla", jsou tedy vhodné i pro noční pozorování zvěře, oblohy nebo pro ornitologii. Tam, kde lidské oko vidí již pouze černý stín, jsou při pozorování dalekohledem FOMEI FOREMAN patrné i detaily.

Záruční doba:
- FOMEI 10x52 FOREMAN PRO XLD .. 5 let
- FOMEI 3-12x50 FOREMAN G4 .. 5 let

Mám dotaz na produkt FOMEI 10x52 FOREMAN + 3-12x50 FOREMAN G4, dalekohled + puškohled

Na dalekohledy FOMEI FOREMAN a LEADER PRO ED je poskytována záruka 5 let.

Každý dalekohled FOMEI prochází individuální výstupní kontrolou a seřízením na speciálním pracovišti v Hradci Králové. Je tak garantována funkčnost a kvalita dodávaných optických přístrojů.

Servisní pracoviště provádí také záruční a pozáruční servis optiky FOMEI, který je poskytován po celou dobu životnosti přístroje. Servis FOMEI je vybaven i technologií pro opětovné plnění inertním plynem.Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.