FOMEI 20x100 mm OBSERVER II 100 pozorovací dalekohled + příprava

Katalogové číslo: OY8832
Záruka: 24 měsíců (IČ 12 měsíců)

Pozorovací dalekohled 3.generace. Vhodný na vyhlídkové věže, rozhledny a hotelové terasy. Obsahuje přípravu pro mincovní strojek. Vodotěsný, plněný suchým dusíkem. Robustní kovová konstrukce.

infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 495 056 100

Dalekohled na rozhlednu

Dalekohled FOMEI OBSERVER II  je ideální na terasy hotelů, golfová hřiště, rozhledny apod. Observer II je odolný proti povětrnostním vlivům, snadno se instaluje i obsluhuje. Dvacetinásobné zvětšení je ideální pro pozorování krajiny nebo ornitologii. Při instalaci na vyhlídkových terasách v historických centrech měst poskytuje dalekohled  přehled o okolní architektuře. Clona je permanentně otevřena. Masivní kovový stojan zajišťuje dobrou obslužnost a vynikající stabilitu obrazu i při velkém zvětšení objektivů.

Dalekohledy FOMEI OBSERVER II byly instalovány v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Polsku, ale také v národních parcích Vietnamu.

Příprava pro mincovní strojek

Tato verze dalekohledu OBSERVER 100 II (OY8832) obsahuje přípravu pro mincovní strojek. Konkrétně to znamená, že si zákazník může koupit samotný dalekohled a provozovat ho zdarma např. na privátních vyhlídkách bez nutnosti použití mincí. Clona dalekohledu je stále otevřená. Pokud se zákazník později rozhodne, že chce dalekohled provozovat jako placenou službu, má možnost si mincovní strojek doobjednat vč. baterie a nabíječky. Dalekohled může být, i po nainstalování minc. strojku, nadále používán také se stále otevřenou clonou, tzn. bezplatně.

Dodatečnou montáž je třeba dopředu a včas (min 1 týden dopředu) objednat. Tato služba je dostupná pouze v České republice a na Slovensku.

Základní parametry:

Zvětšení: 20x
Průměr objektivu: 100mm
Zorný úhel: 3°
Zorné pole: 52m v 1000m
Celková hmotnost: 42 kg
celková výška: 1,55m
Rozsah otočení - horizontální: 0 - 300°
Rozsah otočení - vertikální nahoru: 0 - 65°
Rozsah otočení - vertikální dolu: 0 - 45°

Doporučujeme chránit dalekohled ochranným krytem pro dalekohledy Observer (obj.č. OY8818).

JménoHodnota
Zvětšení20x
Průměr objektivu100mm
Zorný úhel
Minimální ostřicí vzdálenost100m
Relativní světelnost25
Optický výstup5mm
Hmotnost38000g
Mám dotaz na produkt FOMEI 20x100 mm OBSERVER II 100 pozorovací dalekohled + příprava