FOMEI 8x56 LEADER + 4-16x56 BEATER II, dalekohled + puškohled

Katalogové číslo: OY9501
Výrobce: FOMEI

Lovecká sada dalekohledu a puškohledu. Populární myslivecký dalekohled určený pro pozorování za zhoršených světelných podmínek a puškohled vhodný i pro lov za soumraku.

Položky jednotlivě:15 380 Kč
Skladem
Doprava zdarma
12 280 Kč
10 149 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 495 056 100

Připravili jsme pro vás zvýhodněnou sadu dalekohledu a puškohledu určenou pro myslivost a lovecké využití. V obou případech se jedná o populární a oblíbené přístroje, které můžete nyní získat za zvýhodněnou cenu. Konkrétní detaily a technické parametry naleznete po kliknutí na konkrétní produkt v následujícím textu.

Dalekohledy LEADER DCF jsou určeny pro náročné uživatele a profesionály. Povrchová úprava čoček FMC zajišťuje vysokou ostrost a světelnou propustnost dalekohledu. Konstrukce optické soustavy zajišťuje široký úhel zorného pole. Hranoly vyrobené z materiálu BaK4 a vysoká světelnost optiky LEADER umožňuje pozorování i v nejnáročnějších podmínkách. Dalekohled je voděodolný a plněný suchým dusíkem.

Model  FOMEI 8x56 LEADER  je ideální pomocník pro pozorování za zhoršených světelných podmínek s perfektním podáním výstupního obrazu a voděodolným tělem. Optimální dalekohled pro myslivost za dostupnou cenu.

Puškohled  FOMEI 4-16x56 Beater II  je vhodný zejména pro večerní lovy. Díky extra světelnému objektivu poskytuje vysoký světelný výkon. Rozsahem zvětšení se tento puškohled řadí mezi univerzální přístroje.

Puškohledy Beater II doznaly oproti předchozí verzi několik změn. Přepracovaný design puškohledů přispívá k jejich jednoduššímu ovládání v různých situacích. Nové uspořádání ovladače intenzity červeného bodu urychlí jeho nastavení na požadovaný výkon.

Záruční doba:
- FOMEI 8x56 LEADER .. 3 roky
- FOMEI 4-16x56 BEATER II .. 5 let

Množství Produkt Popis
1 OY1851 FOMEI 8x56 LEADER FMC dalekohled
1 OY6263 FOMEI 4-16x56 BEATER II SMC G4 puškohled
Mám dotaz na produkt FOMEI 8x56 LEADER + 4-16x56 BEATER II, dalekohled + puškohled

V cenách produktů jsou započítány náklady na zpětný odběr výrobku s ukončenou životností dle zák. č. 542/2020 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz, www.ecobat.cz a www.remasystem.cz.

El. doplňky ke zbraním 4,07 Kč

Na dalekohledy FOMEI LEADER WR, LEADER R, LEADER, BEATER a KLASIK je poskytována záruka 3 roky.

Každý dalekohled FOMEI prochází individuální výstupní kontrolou a seřízením na speciálním pracovišti v Hradci Králové. Je tak garantována funkčnost a kvalita dodávaných optických přístrojů.

Servisní pracoviště provádí také záruční a pozáruční servis optiky FOMEI, který je poskytován po celou dobu životnosti přístroje. Servis FOMEI je vybaven i technologií pro opětovné plnění inertním plynem.