FOMEI Adapter SONY 2x NP-F na V-mount

Katalogové číslo: FY3495
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Adaptér pro baterie NP-F na Sony V-Mount pro světla do maximálního výkonu 36W.

Skladem
990 Kč
818 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691 v pracovní dny 8-16h

FOMEI Adapter SONY 2x NP-F na V-mount

  • Umožňuje napájení Fomei LED světel se Sony V-Mount (Do maximálního výkonu 36W) pomocí NP-F baterií.
  • Skvělé pro focení/natáčení v terénu bez přístupu ke zdroji elektrické energie.
  • Doporučujeme ke světlu FOMEI LED WIFI 36D, kde s bateriemi FOMEI NP-F750 vydrží svítit cca 45 minut na plný výkon.

Output: 13-16.8V, 5,0A (Max)

Mám dotaz na produkt FOMEI Adapter SONY 2x NP-F na V-mount

V cenách produktů jsou započítány náklady na zpětný odběr výrobku s ukončenou životností dle zák. č. 542/2020 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz, www.ecobat.cz a www.remasystem.cz.

Síťové zdroje a nabíječky a kabely do 0,5 kg 1,02 Kč

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.