FOMEI ALUMIN PRO 717, stativ+fluidní hlava

Katalogové číslo: FY4669
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Profesionální stativ FOMEI Alumin PRO 717 + fluidní hlava. Vhodný pro natáčení, fotografování nebo pro dalekohledy a spektivy s velkým zvětšením.

Skladem
5 990 Kč
4 950 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 495 056 100

Profesionální stativ

Profesionální stativ FOMEI Alumin PRO 717 vybavený fluidní foto/video hlavou vhodný pro profesionální natáčení, fotografování nebo pro použití s dalekohledy a spektivy s velkým zvětšením. Hlavní předností je robustní konstrukce a pevná hlava, které zajišťují stabilitu přístroje.

Stativová fluidní hlava

Systém fluidní hlavy pracuje na principu kapalinového tlumení hlavy pro plynulé otáčení a naklápění při focení nebo nahrávání. Plynulý pohyb hlavy je nepostradatelný také při pozorování přírody dalekohledy s velkým přiblížením. Šroub s vnějším závitem 1/4" a 3/8" lze odpojit a nainstalovat pro různá zařízení. Dvojitý zámek pro rychloupínací destičku a druhý bezpečnostní zajišťovací kolík zabraňují neočekávanému pádu zařízení.

Variabilní páka hlavy

Výsuvná rukojeť o délce 370~580 mm může být instalována na pravou nebo levou stranu hlavy. Velká rychloupínací deska pro stabilní upnutí kamery, fotoaparátu nebo spektivu. Vestavěná bublinková vodováha umožní nastavit vodorovnou polohu i v nerovném terénu.

Robustní konstrukce stativu

Nohy stativu využívají robustní konstrukci a aretační knoflíky pro rychlé nastavení výšky stativu. Díky kovové středové ružici je stativ stabilnější a rychle se uvádí do provozní polohy. Gumové nožičky zabraňují sklouznutí na hladkém nebo nerovném terénu. Tři možnosti volby výšky stativu uspokojí jakékoli fotografické požadavky.

Dodává se s odolným polstrovaným pouzdrem pro přenášení.

JménoHodnota
Hmotnost4200g
Maximální výška1800mm
Minimální výška820mm
Složený - velikost840mm
Maximální nosnost6kg
Typ hlavyfluid photo/video
Rychloupínací destičkaano
Mám dotaz na produkt FOMEI ALUMIN PRO 717, stativ+fluidní hlava