Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

FOMEI FTV 900 stativ + hlava

Katalogové číslo: FY7253
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Profesionální stativ s hlavou pro videokamery.

Původní cena:22 000 Kč
Méně než 5 ks
Doprava zdarma
10 760 Kč
8 893 Kč bez DPH
Technické informace: Rozměr stativu: 51,5 - 170 cm Hmotnost: 8 kg Nosnost: 14 kg Otvor stativu pro hlavu: 10 cm
Mám dotaz na produkt FOMEI FTV 900 stativ + hlava

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.