FOMEI LED DMX-150D, deskové světlo

Katalogové číslo: FY3475
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

LED deskové světlo s výkonem 150W, proměnlivou barevnou teplotou (3000K - 8000K) a ovládáním DMX.

infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691

Tento produkt najdete i v rentalu Tomorrow 55.

PRONAJMOUT V PRAZE


VÝKONNÉ

Světlo je osazeno kvalitními LED diodami s vysokým výkonem, využití najde v interiéru i v exteriéru, na částečné svícení scén při rozhovorech, hudebních videoklipů a v případě tmavších prostor na kompletní nasvícení scény.

 

MOBILNÍ A LEHKÉ

Světlo je vyrobené z moderních lehkých materiálů, lze ho tedy pohodlně přenášet.

Napájení může být řešené buď ze sítě, nebo z baterie Sony V-Mount.

 

PŘIZPŮSOBITELNÉ

Klapky můžete použít k odstínění světla z míst, kde ho nepotřebujete, nebo nechcete. Součástí balení jsou také stříbrné, odrazné plochy, které můžete na klapky připevnit suchým zipem. Rázem klapky neslouží ke stmívání, ale naopak jako reflektor.

Jako další modifikátor světla balení obsahuje dva plastové filtry. Difúzní pro rozbití stínů a tvorbu měkkého světla. Oranžový filtr pro tvorbu ještě teplejšího světla.

BAREVNĚ VARIABILNÍ

Pokud již teď používáte halogenová, zářivková, nebo jiná LED světla, nemusíte mít strach z rozdílné barevné teploty světla.

Barevnou teplotu můžete nastavit v rozsahu 3000°K - 8000°K.

DÁLKOVĚ OVLADATELNÉ

Kromě ovládání otočnými knoflíky lze teplotu a výkon světla ovládat i přes dotykový displej.

Toto světlo nabízí plnou podporu protokolu DMX, lze jej tedy připojit do série světel a ovládat na dálku skrze osvětlovačský pult.


Image 5

JménoHodnota
Věrnost barev (CRI)95+
Svítivost2m 3 470; 1m 13 000; 0,5m 35 800lx
Výkon150W
BaterieV-mount, volitelné příslušenství
Váha3,8kg
Výška45,5cm
Šířka34cm
Hloubka6,4cm
Barevná teplota3000 - 8000K
Chlazeníaktivní
Mám dotaz na produkt FOMEI LED DMX-150D, deskové světlo

V cenách produktů jsou započítány náklady na zpětný odběr výrobku s ukončenou životností dle zák. č. 542/2020 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz a www.ecobat.cz.

Svítidla s LED diodami 2,42 Kč

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.