FOMEI Profi 100XL Shockproof

Katalogové číslo: FY9993
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Brašna je určena pro zrcadlovku a dva až tři objektivy s příslušenstvím. Speciální technologie AirCell ochrání zařízení uložené uvnitř brašny a usnadňuje její nošení.

Skladem
2 590 Kč
2 140 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 495 056 100

Fotobrašna Profi 100XL Shockproof je určena pro bezpečný transport a uložení kopletní fotovýbavy. Ideální pro jednu zrcadlovku, dva až tři objektivy, systémový blesk a další příslušenství.

Brašny Shockproof jsou vybavené speciální technologií AirCell, která chrání zařízení uložené uvnitř brašny proti poškození pádem, nebo nárazem a zároveň ulehčuje její nošení. Princip spočívá ve speciálním dnu brašen. Zařízení uvnitř je tak stále uloženo na vzduchovém polštáři, který tlumí každý náraz. Stejnou technologií je vybaven i popruh. Brašna je tak „uložena“ na vzduchovém polštáři i na Vašem rameni. Brašna se lépe nosí, nepřenášejí otřesy na Vaše rameno a můžete tak nosit bez problému i větší zátěž. Vnitřek brašny umožňuje rozmanité varianty uspořádání přepážek v závislosti na množství a velikosti Vašeho fotopříslušenství.

Brašna je dodávána včetně pláštěnky.

JménoHodnota
Barvačerná
šířka vnitřní38cm
hloubka vnitřní17cm
výška vnitřní19cm
Hmotnost1,6kg
Mám dotaz na produkt FOMEI Profi 100XL Shockproof
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.