FOMEI univerzální adapter pro mobilní telefon

Katalogové číslo: OY9014
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Univerzální adaptér pro uchycení mobilního telefonu na dalekohledy a spektivy.

infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 495 056 100
FOMEI adapter pro mobilní telefon (20-60x85 FOREMAN ED)+DO

Adaptér pro uchycení mobilního telefonu na Spotting scope FOMEI 20-60x85 FOREMAN ED (OY2732, OY2733). Včetně dálkového ovládní mobilního telefonu.

Novinka
Kód: OY9208
850 Kč
702 Kč bez DPH
Skladem

Focení přírody mobilem

Adaptér pro uchycení mobilního telefonu slouží k pohodlnému snímání a záznamu obrazu přes okulár spektivu nebo dalekohledu. Telefon se bezpečně a komfortně upne do adaptéru a pozorovatel má tak volné ruce pro další činnost. Ideální uplatnění nalezne adaptér při kontrole revíru, při pozorování ptactva (ornitologie) nebo při terčové střelbě.

Univerzální pro smart telefony i Apple

Mobilní telefon se do adaptéru upevní pomocí samosvorných čelistí. Nastavení objektivu fotoaparátu do osy okuláru (spektivu nebo dalekohledu) se provádí povolením šroubu na adaptéru - nastavení optimální polohy objektivu - opětovném dotažením šroubu.

Jednoduché a pohotové nastavení

Pro správné snímání obrazu doporučujeme předem doostřit dalekohled, popř. nastavit zvětšení obrazu (zoom) a následně nasadit adaptér s mobilním telefonem. Vzhledem k velkým rozdílům mezi objektivy mobilních telefonů je v některých případech nezbytné přenastavit i očnici okuláru - to se provádí jednoduše pootočením do optimální polohy.

Šroub i protikus (v čelistech pro upnutí telefonu) jsou vyrobeny z kvalitní mosazi a zaručují tak dlouhou životnost a pevnost dotažení.

Technické parametry:

Vnitřní průměr adaptéru (upnutí na okulár) = 25 - 46mm
Hloubka adaptéru (upnutí na okulár) = 12mm
Max. doporučená šířka pro upnutí telefonu = 55-90mm

Adaptér je vhodný také pro spektivy (spotting scopy) LEADER a KLASICKÉ

Mám dotaz na produkt FOMEI univerzální adapter pro mobilní telefon