Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

Fomei záblesková hlava pro Panther Pro 600 vč. reflektoru

Katalogové číslo: FY7798
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Studiový blesk pro bateriový generátor Panther 600. Včetně reflektoru.

Původní cena:5 929 Kč
Méně než 5 ks
2 780 Kč
2 298 Kč bez DPH
Studiový blesk pro bateriový generátor Panther 600.
Mám dotaz na produkt Fomei záblesková hlava pro Panther Pro 600 vč. reflektoru

V cenách produktů jsou započítány náklady na likvidaci elektroodpadu dle zák. č. 185/2001 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz a www.ecobat.cz.

Svítidla bez LED diod 7 Kč

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.