Fototiskárna DNP DS-RX1HS s bonusem

Katalogové číslo: EX21199TI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Máte tiskárnu, pro kterou již není spotřební materiál nebo technická podpora? Nebo byste prostě chtěli jen novější tiskárnu? Využijte jedinečné možnosti šrotovného a vyměňte svojí starou tiskárnu za novou s bonusem. Počet tiskáren v programu šrotovného je omezen, tak neváhejte!

Položky jednotlivě:29 520 Kč
Skladem
Doprava zdarma
19 990 Kč
16 521 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 603 587 902

 Vyměnte vaši starou tiskárnu za novou a získejte bonus. 

Vlastníte starší nebo dosluhující rolovou termosublimační tiskárnu s šíří tisku minimálně 15 cm? Přemýšlíte o její výměně s co nejnižší investicí?

Máme pro vás řešení!

Odevzdejte nám vaši starou tiskárnu, kupte tiskárnu DNP DS-RX1HS a od nás získáte DÁRKY v maloobchodní hodnotě 6 530 Kč v podobě jednoho balení spotřebního materiálu (1 400 fotografií), 500 obálek na fotografie a nůžky pro průkazové fotografie 35 x 45 mm.

Proč vyměnit tiskárnu?

  • Nová technologie
  • Vyšší tisková kvalita
  • Nízké provozní náklady
  • Technická podpora
  • Stabilní dodávky spotřebního materiálu

Fototiskárna s velkokapacitními médii a nízkými náklady

Tiskárna pro výrobu fotografií 10x15, 15x20, případně 13x18 cm, ze které na jedno naplnění vytisknete až 700 fotografií velikosti 10x15 cm. Je tak ideální tiskárnou tam, kde je potřeba méně častý zásah obsluhy. Tiskárna DS-RX1HS má z celé nabídky DNP tiskáren nejnižší provozní náklady a to díky velkokapacitním médiím Standard Digital s nižší gramáží 205 g/m2.

VÍCE INFORMACÍ
Mám dotaz na produkt Fototiskárna DNP DS-RX1HS s bonusem

V cenách produktů jsou započítány náklady na zpětný odběr výrobku s ukončenou životností dle zák. č. 542/2020 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz, www.ecobat.cz a www.remasystem.cz.

Stolní tiskárny 15,25 Kč
Servis DNP

FOMEI záruka 24 měsíců pro podnikatele i běžné zákazníky

Nadstandardní záruka i pro B2B zákazníky – japonský výrobce termosublimačních tiskáren, společnost DNP, drží záruku 24 měsíců na většinu svých výrobků bez rozdílu, jestli ji koupí B2C nebo B2B zákazník (fyzická osoba nebo firma).

Rychlá záruční oprava

Certifikovaní servisní technici s dlouholetou praxí jsou základem velmi kvalitně odvedeného a zároveň rychlého servisu na vašem zařízení. Víme totiž, že pokud tiskárna netiskne, nevydělává peníze. A proto klademe velký důraz na rychlost, avšak se zachováním velmi vysoké úrovně provedeného servisu. To již ocenilo mnoho našich zákazníků.

Pozáruční servis

Je vaše zařízení již po záruce? Nebojte, i v takovém případě je vám se svými zkušenostmi a znalostmi FOMEI servis k dispozici. Kolegové se mnohdy dokáží postarat a k životu přivést i zařízení provozované mnoho let.