GOframe 1500 PRO Kit - lepidlo, poziční rohy, svorky

Katalogové číslo: MG90005
Výrobce: Innova Art
Záruka: 24 měsíců (IČ 12 měsíců)

Set čtyř pozičních rohů, galerijního pH 7 lepidla a svorek pro výrobu GoFrame 1500 PRO - galerijních blind rámů pro napínání pláten.

Skladem
990 Kč
818 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 734 698 818

Set čtyř pozičních rohů, galerijního pH 7 lepidla a svorek pro výrobu GoFrame 1500 PRO - galerijních blind rámů pro napínání pláten.

  • Díky tomu, že poziční rohy GoFrame 1500 PRO jsou shodné s pozičními rohy Gallerie Wrap PRO, může každý, kdo vlastní Gallerie Wrap PRO, použít právě tyto poziční rohy pro montáž rámu z lišt GoFrame 1500 PRO.

Set čtyř opakovatelně použitelných pozičních rohů, pH 7 lepidla (110 g) a svorek pro výrobu GoFrame 1500 PRO - blind rámů pro napínání pláten a fotografií. GoFrame 1500 PRO znamená snadnou výrobu luxusních obrazů o velikosti až 152,4 cm a s hloubkou 3,8 cm. Šířka lišt (= hloubka obrazu) je ve verzi PRO i Standard shodná (3,8 cm), což usnadňuje nerušivou kombinaci obrazů různých rozměrů na jedné stěně či jedné výstavní kolekce.

Kromě tohoto setu potřebujete už jen samolepící lišty GoFrame 1500 PRO, které můžete vybírat z čtrnácti rozměrů od 20,3 do 152,4 cm a tloušťka lišt činí 2,2 cm (dvojnásobek verze Standard). Je to skutečně nejjednodušší a spolehlivá metoda výroby obrazů s tzv. galerijním "slepým" rámem. Pro obrazy velkých rozměrů doporučujeme použit i středovou výztuž.

Díky tomu, že proces napínání pláten GoFrame 1500 eliminuje použití sponkovačky a tedy plátno se za zadní hranu rámu neadjustuje, Vy plně využijete tiskovou plochu plátna pro reprodukci samotného obrazu aniž byste mysleli na technologické okraje. Systém GoFrame 1500 šetří Váš tiskový materiál.

Video s návodem montáže zde: 


GoFrame 1500 - shrnutí výhod

  • nepotřebujete sponkovačku
  • efektivně využijete tiskový materiál
  • zapomeňte na nevzhledné sklady plátna v rozích obrazu
  • precizní napnutí díky zcela rovnoměrně rozloženému tahu
  • rám už dále nevysychá = plátno se nepropíná
  • hloubka obrazu 3,8 cm
  • výroba koláží (GoFrame 1500 Standard a HEX)
Mám dotaz na produkt GOframe 1500 PRO Kit - lepidlo, poziční rohy, svorky

FOMEI záruka 24 měsíců (IČ: 12 měsíců)

Standardní záruka s nadstandardní péčí FOMEI. Certifikovaní servisní technici s dlouholetou praxí jsou základem velmi kvalitně odvedeného a zároveň rychlého servisu na vašem zařízení. Víme totiž, že pokud tiskárna netiskne, nevydělává peníze. A proto klademe velký důraz na rychlost, avšak se zachováním velmi vysoké úrovně provedeného servisu. To již ocenilo mnoho našich zákazníků.

EPSON CoverPlus

Dopřejte si dlouholetou bezstarostnost s rozšířenou zárukou velkoformátových tiskáren a minilabů EPSON. S EPSON CoverPlus si můžete jistotu bezproblémové výroby fotografií prodloužit na 36 až 60 měsíců. Více informací o rozšířené záruce EPSON pro vaši tiskárnu získáte na e-mailu fototisk@fomei.com.

Pozáruční servis

Je vaše zařízení již po záruce? Nebojte, i v takovém případě je vám se svými zkušenostmi a znalostmi FOMEI servis k dispozici. Kolegové se mnohdy dokáží postarat a k životu přivést i zařízení provozované mnoho let.