GOframe 1500 Standard Kit - lepidlo, poziční rohy, svorky

Katalogové číslo: MG90002
Výrobce: Innova Art
Záruka: 24 měsíců (IČ 12 měsíců)

Poziční rohy, lepidlo a svorky pro výrobu GoFrame Standard - galerijních blind rámů pro napínání pláten.

Původní cena: 590 Kč
Skladem
366 Kč
302 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 734 698 818

Set čtyř pozičních rohů, galerijního pH 7 lepidla a svorek pro výrobu GoFrame 1500 Standard - galerijních blind rámů pro napínání pláten.

Set čtyř opakovatelně použitelných pozičních rohů, pH 7 lepidla (110 g) a svorek pro výrobu GoFrame 1500 Standard - blind rámů pro napínání pláten a fotografií. GoFrame 1500 Standard znamená snadnou výrobu luxusních obrazů s hloubkou 3,8 cm. Šířka lišt (= hloubka obrazu) je ve verzi Standard i PRO shodná (3,8 cm), což usnadňuje nerušivou kombinaci obrazů různých rozměrů na jedné stěně či jedné výstavní kolekce.

Kromě tohoto setu potřebujete už jen samolepící lišty GoFrame 1500 Standard, které můžete vybírat z patnácti rozměrů od 10,2 do 91,4 cm a tloušťka lišt činí 1,1 cm. Je to skutečně nejjednodušší a spolehlivá metoda výroby obrazů s tzv. galerijním "slepým" rámem. Pro obrazy větších rozměrů doporučujeme použít i středovou výztuž.

Díky tomu, že proces napínání pláten GoFrame 1500 eliminuje použití sponkovačky a tedy plátno se za zadní hranu rámu neadjustuje, Vy plně využijete tiskovou plochu plátna pro reprodukci samotného obrazu aniž byste mysleli na masivní technologické okraje. Systém GoFrame 1500 šetří Váš tiskový materiál.

Další přidanou hodnotou GoFrame 1500 Standard je možnost výroby přitažlivých koláží díky speciálním sponám.

Sledujte video, které je spolehlivým návodem.


GoFrame 1500 - shrnutí výhod

  • nepotřebujete sponkovačku
  • efektivně využijete tiskový materiál
  • zapomeňte na nevzhledné sklady plátna v rozích obrazu
  • precizní napnutí díky zcela rovnoměrně rozloženému tahu
  • rám už dále nevysychá = plátno se nepropíná
  • hloubka obrazu 3,8 cm
  • výroba koláží (GoFrame 1500 Standard a HEX)
Mám dotaz na produkt GOframe 1500 Standard Kit - lepidlo, poziční rohy, svorky

FOMEI záruka 24 měsíců (IČ: 12 měsíců)

Standardní záruka s nadstandardní péčí FOMEI. Certifikovaní servisní technici s dlouholetou praxí jsou základem velmi kvalitně odvedeného a zároveň rychlého servisu na vašem zařízení. Víme totiž, že pokud tiskárna netiskne, nevydělává peníze. A proto klademe velký důraz na rychlost, avšak se zachováním velmi vysoké úrovně provedeného servisu. To již ocenilo mnoho našich zákazníků.

EPSON CoverPlus

Dopřejte si dlouholetou bezstarostnost s rozšířenou zárukou velkoformátových tiskáren a minilabů EPSON. S EPSON CoverPlus si můžete jistotu bezproblémové výroby fotografií prodloužit na 36 až 60 měsíců. Více informací o rozšířené záruce EPSON pro vaši tiskárnu získáte na e-mailu fototisk@fomei.com.

Pozáruční servis

Je vaše zařízení již po záruce? Nebojte, i v takovém případě je vám se svými zkušenostmi a znalostmi FOMEI servis k dispozici. Kolegové se mnohdy dokáží postarat a k životu přivést i zařízení provozované mnoho let.