GOframe archivační lepidlo pH neutrální 118ml/4oz/110g

Katalogové číslo: MG90008
Výrobce: Innova Art
Záruka: 24 měsíců (IČ 12 měsíců)

Archivační ph neutrální lepidlo na vodní bázi pro rámaře a knihaře. Doporučené pro napínání pláten promocí systému GoFrame.

Skladem
250 Kč
207 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 734 698 818

pH neutrální lepidlo pro rámaře, knihaře a restaurátory. Doporučené lepidlo pro proces napínání pláten promocí systému GoFrame.

Objem 118 ml.

Typická výtěžnost při napínání pláten procesem GoFrame: 50 kusů pláten 40,6 x 61,0 cm.

Mám dotaz na produkt GOframe archivační lepidlo pH neutrální 118ml/4oz/110g

FOMEI záruka 24 měsíců (IČ: 12 měsíců)

Standardní záruka s nadstandardní péčí FOMEI. Certifikovaní servisní technici s dlouholetou praxí jsou základem velmi kvalitně odvedeného a zároveň rychlého servisu na vašem zařízení. Víme totiž, že pokud tiskárna netiskne, nevydělává peníze. A proto klademe velký důraz na rychlost, avšak se zachováním velmi vysoké úrovně provedeného servisu. To již ocenilo mnoho našich zákazníků.

EPSON CoverPlus

Dopřejte si dlouholetou bezstarostnost s rozšířenou zárukou velkoformátových tiskáren a minilabů EPSON. S EPSON CoverPlus si můžete jistotu bezproblémové výroby fotografií prodloužit na 36 až 60 měsíců. Více informací o rozšířené záruce EPSON pro vaši tiskárnu získáte na e-mailu fototisk@fomei.com.

Pozáruční servis

Je vaše zařízení již po záruce? Nebojte, i v takovém případě je vám se svými zkušenostmi a znalostmi FOMEI servis k dispozici. Kolegové se mnohdy dokáží postarat a k životu přivést i zařízení provozované mnoho let.