Hahnemühle Hemp A3+ Archival Box 25 sheets

Katalogové číslo: MH641771
Výrobce: Hahnemühle
Záruka: 6 měsíců (IČ 6 měsíců)

290 gsm, 60 % konopných vláken, 40 % bavlny, přirozeně bílý odstín. FineArt papír pro inkoustové fototiskárny Canon, EPSON, HP.

Méně než 5 ks
3 580 Kč
2 959 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 734 698 818

FineArt papír z konopí

Umělecký papír Hahnemühle Hemp používá jedno z nejstarších a nejrozmanitějších přírodních vláken na světě: ze 60 % je vyroben z vláken konopných.

Ačkoli tento FineArt inkjet papír neobsahuje optické zjasňovače, snadno vás zaujme svým jasně bílým, přírodním tónem. Lehce texturovaný povrch dodává papíru příjemný, hedvábný pocit. Díky matnému prémiovému povrchu můžeme mluvit o skutečně univerzálním papíru. Skvělá reprodukce barev a detailů, vynikající hloubka černé, kontrasty s ohromujícím efektem – to vše vám papír Hahnemühle Hemp umožní.

Neobsahuje kyseliny a ligniny a splňuje i ty nejnáročnější požadavky v rámci dlouhověkosti (archivačního potenciálu). Samo konopí bylo po staletí nezbytnou součástí při výrobě papíru a díky svým robustním vláknům se často využívalo pro významné historické dokumenty, jako například na výrobu Gutenbergovy bible nebo americké Deklarace nezávislosti.

návody a ICC profily ZDE


seznam doporučených tiskáren

Vlastnosti Hahnemühle Hemp:

  • 290 gsm · 60 % konopné vlákno · 40 % bavlna
  • bílý odstín, bez optických zjasňovačů
  • jemná textura
  • matný prémiový povrch zjišťující mimořádné výsledky tisku
  • neobsahuje kyseliny a ligniny
  • v souladu s ISO 9706 (muzeální kvalita a stálost)
  • kompatibilní s pigmentovými a dye-based inkjet tiskárnami
  • návody a ICC profily dostupné ZDE  

Hahnemühle Natural Line

Natural Line má zvláštní místo mezi médii Hahnemühle Digital FineArt Collection. Zaměřuje se na FineArt papíry pro inkoustové fototiskárny vyrobené z jedinečných surovin: bambusu, konopí a agáve.

Jsou to rostliny, které poskytují kvalitní celulózu a přitom vyžadují minimální údržbu. Jsou stabilní a rostou rychle i bez použití pesticidů.

Rychlý růst bambusu, konopí a agáve znamená, že z jediné plodiny může být vyrobeno více celulózy než z jiných rostlin. A také vyžadují mnohem méně vody, což pomáhá šetřit cenné zdroje a chránit životní prostředí.

 TIPA WORLD AWARDS 2020


„Nejlepší inkjet fotopapír“

Mám dotaz na produkt Hahnemühle Hemp A3+ Archival Box 25 sheets

FOMEI záruka – 6 měsíců

Média, která si koupíte, jsou u nás uskladněna na klimatizovaném místě, tedy v prostředí s předepsanou teplotou a relativní vlhkostí. Tím je zamezena jejich degradace. Proto i v případě delšího uskladnění od výroby po expedici dostáváte vždy čerstvá média. Díky tomu vám celých 6 měsíců garantujeme bezvadnou kvalitu médií s konzistentní barevností vašich výtisků.

Zacházení s médii pro inkoustové a termosublimační tiskárny
skladovací podmínky (orig. obal) 10-20°C, 40-60% RH bez kondenzace
pracovní prostředí 15-25°C, 30-70% RH bez kondenzace
nejlepší tiskové podmínky 19-23°C, 40-60% RH bez kondenzace
Při manipulaci s nepotištěným médiem používejte jemné rukavice.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.