Hahnemühle pera pro podepisování fotografií

Katalogové číslo: MH640475
Výrobce: Hahnemühle
Záruka: 6 měsíců (IČ 6 měsíců)

Pigmentové pero + grafitová tužka. Pro nezaměnitelný podpis každého umělce. Na všechny typy lesklých, polomatných i hluboce matných fotopapírů.

Skladem
449 Kč
371 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 734 698 818

Hahnemühle Signing Pen Duo


Hahnemühle Signing Pen Duo kombinuje vysoce kvalitní pigmentové pero a grafitovou tužku pro nezaměnitelný podpis na matných, saténových i vysoce lesklých površích.

Čistý pigmentový inkoust je nesmazatelný, světlostálý a bez zápachu. Grafitová tužka zapůsobí jemnou špičkou a umožňující i ten nejjemnější podpis. 

Moderní černé podpisové pero Hahnemühle Duo-Box je ideální pro jedinečné kousky a umělce, kteří chtějí dát své práci výjimečný nádech.

Sada je doplněna certifikačním listem o pravosti a autenticitě společnosti Hahnemühle a holografickou ochranou proti padělání.

Mám dotaz na produkt Hahnemühle pera pro podepisování fotografií

FOMEI záruka – 6 měsíců

Média, která si koupíte, jsou u nás uskladněna na klimatizovaném místě, tedy v prostředí s předepsanou teplotou a relativní vlhkostí. Tím je zamezena jejich degradace. Proto i v případě delšího uskladnění od výroby po expedici dostáváte vždy čerstvá média. Díky tomu vám celých 6 měsíců garantujeme bezvadnou kvalitu médií s konzistentní barevností vašich výtisků.

Zacházení s médii pro inkoustové a termosublimační tiskárny
skladovací podmínky (orig. obal) 10-20°C, 40-60% RH bez kondenzace
pracovní prostředí 15-25°C, 30-70% RH bez kondenzace
nejlepší tiskové podmínky 19-23°C, 40-60% RH bez kondenzace
Při manipulaci s nepotištěným médiem používejte jemné rukavice.