LED ROLL RGB studio set 100/100/100/100

Katalogové číslo: FY4462
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Sestava čtyř trvalých LED RGB světel se stojany, softboxy a voštinovými filtry tvoří kompletní studio pro fotografii i natáčení videa. Balení světel je řešeno plastovým kufříkem, do kterého se světlo i s příslušenstvím pohodlně vejde. Vhodné pro svícení portrétu, glamour, aktu, reklamy, produktů, streamu, YouTube videí a mnoho dalšího.

Dárek ZDARMA za 1 790 KčSoftbox a voština, 46 x 61 cm
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691 v pracovní dny 8-16h
LED ROLL 62/62 interview kit

Natáčíte rozhovory? Hledáte svícení pro svůj projekt? Ideální sestava pro svícení interview, recenzí nebo produktových videí. Vše kompaktně zabalené v tašce.

Akce
Kód: FY4428
21 350 Kč 19 490 Kč
16 107 Kč bez DPH
Skladem

Přesné složení kitu najdete v záložce "Složení kitu".


SOFTBOX S VOŠTINOU A PŘEPRAVNÍ TAŠKA ZDARMA!

TECHNOLOGIE BUDOUCNOSTI

LED ROLL RGB 100 DMX je nejzajímavější a technicky nejvyspělejší variantou naší série LED ROLL, která jako zdroj světla využívá pružné LED pásky. Flexibilní světla vynikají především svou mobilitou, výkonem a jednoduchostí použití. Toto světlo se skvěle hodí jako hlavní světlo do menších scén, nebo jako doplňkové barevné světlo do scén většich. Světlo je možné  napájet jednou V-Mount baterií.

JEDNODUŠE UNIVERZÁLNÍ

 Světelná plocha LED ROLL RGB 100 DMX se skládá z 216 bílých, 216 žlutých a 216 RGB diod. Světlo tedy disponuje třemi režimy svícení: bi-color (2700K - 9999K), HSI RGB (volba tónu, saturace a intenzity) a efektovým režimem (18 přednastavených efektů). Použít jej tedy můžete jako silné hlavní, nebo jako doplňkové světlo pro navození atmosféry barvami či efekty. Hlavní výhoda rolovacích světel je, že narozdíl od blesků rovnou vidíte, jak bude finální scéna vypadat. Konečně tedy můžete bez namáhavého nastavování tvořit mobilním telefonem perfektně nasvícená videa nebo fotky. Ke světlu navíc dostanete i softbox a voštinu, díky kterým můžete světlo směrovat a přizpůsobit jej přesně tak, jak potřebujete.

INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

Ovládání panelů LED ROLL bylo postaveno s maximálním důrazem na jednoduchost. RGB varianta je ovládána jednoduchým panelem se šesti tlačítky v kombinaci s otočným voličem. Ovládání je tak rychlé a intuitivní. Druhou možností je ovládání volitelným rádiovým ovladačem 2,4 GHz, ten je možné dokoupit na našem e-shopu. LED ROLL RGB 100 navíc plně podporuje ovládání přes protokol DMX (RJ-45 konektory), je tedy možné jej propojit a hromadně ovládat společně s dalšími světly.

VŠE POTŘEBNÉ V JEDNOM BALENÍ

V odolném plastovém kufru dostanete všechno, co světlo pro svůj provoz potřebuje. Mimo světla samotného taška obsahuje: řídící jednotku, síťový adaptér, potřebnou kabeláž, vypínací rám, kloub pro uchycení na stativ a sadu suchých zipů pro kreativní uchycení světla.

RECENZE LED ROLL RGB OD PETRA ŠPETLY

RECENZE LUKÁŠE FRONKA O LED ROLL RGB

KOMPLETNÍ NABÍDKA FLEXIBILNÍCH PANELŮ FOMEI

Množství Produkt Popis
4 FY3609 FOMEI LED ROLL RGB 100 DMX
4 FY3513 Master LS-13B, stojan, max. 380 cm, 4 sekce
Mám dotaz na produkt LED ROLL RGB studio set 100/100/100/100

V cenách produktů jsou započítány náklady na zpětný odběr výrobku s ukončenou životností dle zák. č. 542/2020 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz, www.ecobat.cz a www.remasystem.cz.

Svítidla od 0,4 do 15 kg 7,26 Kč

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.