LED ROLL studio set 62/62/100/100

Katalogové číslo: FY4461
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Studio pro natáčení nebo fotografii sestává ze 4 výkonných LED rolovacích světel a stojanů. Součástí balení světel je i polstrovaná taška pro uchování a přenos. LED technologie všitá do látky tvoří panely flexibilní, prostorově nenáročné a velmi užitečné.

Dárek ZDARMA za 490 KčPolstrovaná přepravní taška
Dárek ZDARMA za 490 KčDifuzér pro LED ROLL
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691 v pracovní dny 8-16h
LED ROLL 62/62 interview kit

Natáčíte rozhovory? Hledáte svícení pro svůj projekt? Ideální sestava pro svícení interview, recenzí nebo produktových videí. Vše kompaktně zabalené v tašce.

Akce
Kód: FY4428
21 350 Kč 19 490 Kč
16 107 Kč bez DPH
Skladem

Přesné složení kitu najdete v záložce "Složení kitu".


SKLADNÉ A FLEXIBILNÍ LED STUDIO

Dvě 62W světla pro hlavní svícení zpředu a dva 100W panely pro nasvícení pozadí, nebo tvorbu kontur. Kombinací lze vymyslet mnoho a využití je pouze na Vás. K 62W i 100W variantě lze pořídit softbox s voštinovým filtrem, díky kterým můžete více rozptýlit světlo, omezit odraz jednotlivých LED diod a omezit světelný tok pouze na oblast, kde jej chcete mít. Světla můžete napájet ze sítě, nebo pomocí baterií s bajonetem V-Mount, které naleznete na našem eshopu.

TECHNOLOGIE BUDOUCNOSTI

LED ROLL 62 DMX je základem oblíbené řady ohebných panelů, které jako zdroj světla využívají pružné LED pásky. Flexibilní světla vynikají především svou mobilitou, výkonem a jednoduchostí použití. Na place světlo s plochou čtvrt metru čtverečního, v tašce malá rulička. Tak jednoduché to je. Světlo je možné napájet z jedné V-Mount baterie a používat jej tak kdekoli v terénu.

UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ

Rolovací a ohebná světla nejsou jen pro fotografy a filmaře s profesionální záznamovou technikou a léty zkušeností. Narozdíl od blesků totiž s LED světly rovnou vidíte, jak bude finální scéna vypadat. Konečně tedy můžete bez namáhavého nastavování tvořit mobilním telefonem perfektně nasvícená videa nebo fotky. Ke světlu lze navíc dokoupit i další příslušenství, které pomůže světlo nasměrovat a přizpůsobit přesně tak, jak potřebujete.

INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

Ovládání panelů LED ROLL bylo postaveno s maximálním důrazem na jednoduchost. Při tvorbě se tak nemusíte zdržovat hledáním správného ovládacího prvku a intuitivně světlo plynule ovládat jediným otočným voličem nebo jednoduchými tlačítky na displeji. LED ROLL 62 navíc plně podporuje ovládání přes protokol DMX (RJ-45 konektory), je tedy možné jej propojit a hromadně ovládat společně s dalšími světly.

VŠE POTŘEBNÉ V JEDNOM BALENÍ

V polstrované tašce dostanete všechno, co světlo pro svůj provoz potřebuje. Mimo světla samotného taška obsahuje: řídící jednotku, síťový adaptér, potřebnou kabeláž, vypínací rám, kloub pro uchycení na stativ a sadu suchých zipů pro kreativní uchycení světla. V dočasné akci také dostanete jednoduchý látkový difuzér pro změkčení světla.

KOMPLETNÍ NABÍDKA FLEXIBILNÍCH PANELŮ FOMEI

Množství Produkt Popis
2 FY3607 FOMEI LED ROLL 100 DMX
4 FY3513 Master LS-13B, stojan, max. 380 cm, 4 sekce
2 FY3606 FOMEI LED ROLL 62 DMX
Mám dotaz na produkt LED ROLL studio set 62/62/100/100

V cenách produktů jsou započítány náklady na zpětný odběr výrobku s ukončenou životností dle zák. č. 542/2020 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz, www.ecobat.cz a www.remasystem.cz.

Svítidla na 15 kg 18,15 Kč

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.