LED table kit 100/100/100

Katalogové číslo: FY4438
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Set tří studiových trvalých 100W LED světel s proměnlivou barevnou teplotou a kvalitním podáním barev s příslušenstvím pro produktovou fotografii a reprodukci.

infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691

Tento produkt najdete i v rentalu Tomorrow 55.

PRONAJMOUT V PRAZE

Přesné složení kitu najdete v záložce "Složení kitu".


Produktové fotostudio s trvalým světlem

Ano, s trvalým světlem. Co to přináší za výhody? To, že při focení předem vidíte, co bude na fotografii. Můžete fotografovat fotoaparátem, nebo například i telefonem, který nabízí přijatelnou kvalitu výstupu. Set je koncipován do tmavšího prostředí, pokud možno bez přísunu denního světla a s možností zhasnutí a vytvoření šera. Do světlých prostor se více hodí záblesková světla. Díky fotografickému stolu s průsvitnou deskou můžete jedním světlem stůl podsvítit a vytvořit si tak bílý podklad produktu. Ušetříte si tak práci s následným čištěním snímku v grafickém editoru. K nasvícení produktu slouží dva softboxy 60x85, které vytváří měkké světlo.  Pokud však budete chtít tvrdší světlo a stíny, nezoufejte, stačí totiž sundat bílou difuzní látku a rázem vytvoříte světlo o poznání ostřejší.


Image 1


SOLIDNÍ VÝKON

FOMEI LED WIFI 100B na plný výkon a barevnou teplotu 5600K na 0,5m podává 45900 LUX. Tato hodnota je nepřímo srovnatelná s 1000W žárovkou.

BAREVNÁ PŘESNOST

100B barevně zvládne napodobit většinu klasických zdrojů světla, bez potíží tedy sladíte všechna světla na scéně. Regulace teploty je možná od 3000 K do 8000 K. Kvalita barevného podání splňuje ty nejpřísnější požadavky, CRI hodnota je 95+.

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

Světla je možné ovládat jak přes otočné knoflíky, tak dotykovými tlačítky na displeji. Pokud je třeba světla ovládat na dálku, je možné použít WiFi aplikaci L-control. WiFi přijímač je vestavený, není tedy třeba nic dokupovat.

SKVĚLÁ KONSTRUKCE

Vylepšené utahování se dvěmi kličkami umožní použití i těch největších softboxů. Světlo je vyrobeno z pevné a lehké slitiny. Díky tichému aktivnímu chlazení se není třeba bát přehřívání.

BAJONET FOMEI/BOWENS

Díky bajonetu FOMEI/Bowens, který je hojně využívaný mezi výrobci příslušenství, je možné na světlo 100B připevnit širokou škálu světelných modifikátorů.

OBSAH BALENÍ JEDNOHO SVĚTLA

Balení obsahuje vše, co je třeba. Světlo samotné, reflektor 16,5cm, dva difuzní filtry a samozřejmě napájecí kabel.

Image 3


APLIKACE L-CONTROL 

Image 6 Image 5

Image 4


Image 7


VIDEOPŘEDSTAVENÍ SILNĚJŠÍHO MODELU FOMEI LED WIFI 210B

JménoHodnota
Věrnost barev (CRI)95+
Výkon100W
Baterie-
Nabíjení-
Výdrž baterie-
Váha3,27kg
Výška22cm
Šířka13cm
Hloubka52,5cm
Barevná teplota3000 - 8000K
Chlazeníaktivní
Množství Produkt Popis
3 FY3494 FOMEI LED WIFI-100B, studiové světlo
1 FY7694 Difusní deska 100x200cm, FOMEI
1 FY7623 BIG-TABLE - 100, kovová konstrukce stolu, FOMEI
2 FY7660 adaptér - DFS-FOMEI/Bowens, FOMEI
2 FY3512 Master LS-10B, stojan, max. 250 cm, 3 sekce
1 FY3510 Master LS-3B, stojan, max.85 cm, 2 sekce
2 FY7529 60x85S/ RECTA Exclusive softbox, včetně speed ringu bez adaptéru., FOMEI
Mám dotaz na produkt LED table kit 100/100/100

V cenách produktů jsou započítány náklady na zpětný odběr výrobku s ukončenou životností dle zák. č. 542/2020 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz a www.ecobat.cz.

Svítidla s LED diodami 2 Kč

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.