FOMEI LED RING 10W

Katalogové číslo: FY4007
Výrobce: FOMEI
3D prezentace: zobrazit
Záruka: 36 měsíců (IČ 36 měsíců)

Kruhové světlo o průměru Ø 26 cm, vhodné pro videohovory, YouTube, líčení, tetování nebo TikTok. Umožňuje nastavení intenzity a barevné teploty v rozsahu 3000 - 6500 K. Součástí ceny je i stativ a držák na mobilní telefon.

Skladem
990 Kč
818 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691 v pracovní dny 8-16h

PROHLÉDNĚTE SI SVĚTLO ZE VŠECH STRAN 📸 

NAVRŽENO PRO ON-LINE TVORBU 📈

Je obraz z vaší webkamery nebo mobilu zrnitý a tmavý? Vneste do svých videohovorů více světla skrze ring light od české značky FOMEI. LED RING 10 byl navržen pro streamování skrze vestavěné kamery počítačů a mobilních telefonů, které dnes disponují špičkovou optikou a čipy. Zároveň ale skvěle funguje s klasickými fotoaparáty a videokamerami.  Ovládání je jednoduché a intuitivní, stačí pouze světlo zapojit skrze USB port do elektřiny, upevnit mobilní telefon do držáku a začít vysílat.

SNADNO PŘIZPŮSOBITELNÉ 💡

Na jednoduchém ovládacím panelu můžete nastavit jak barevnou teplotu, tak i intenzitu. Barevnou teplotu můžete nastavit mezi studenou bílou (2900K), daylight (5600K) a teplou bílou (6500K). Jas pak v devíti krocích od 10% do 100%. Směr a výšku světla snadno přizpůsobíte kloubovou hlavou a polohovatelnými nožičkami přibaleného stativu.
LED BAR RGB

SKVĚLE FUNKČNÍ ✨

Součástí balení dostanete světlo, stativ s kulovou hlavou a držák na mobilní telefon. Světlo je napájeno USB-B kabelem, který je možné připojit jak do sítě skrze adaptér, tak do počítače či běžné powerbanky. Svítit tedy můžete kdykoli a kdekoli.

Toto světlo je vhodné jako:
 • TikTok světlo
 • světlo pro vizážistky
 • světlo na videohovory
 • světlo na focení produktů
 • světlo na tetování
LED BAR RGB

ZÁSADNÍ VÝHODY LED RING 10W ✅

 • kompletní balení včetně stativu a držáku na mobilní telefon
 • 185 cm dlouhý přívodní USB kabel
 • možnost provozu z USB powerbanky
 • proměnná barevná teplota 3000-6500K
 • skvělý poměr ceny a výkonu

Unboxing - představení produktu

AQT recenze od Petera Brichty - Placená spolupráce

JménoHodnota
Rozměry260 x 260 x 26 mm
Věrnost barev (CRI/Ra)>85
Výkon10W
NabíjeníUSB 5V/2A
Barevná teplota2900 - 6500K
Mám dotaz na produkt FOMEI LED RING 10W

V cenách produktů jsou započítány náklady na zpětný odběr výrobku s ukončenou životností dle zák. č. 542/2020 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz, www.ecobat.cz a www.remasystem.cz.

Svítidla s LED diodami 2,42 Kč

TŘÍLETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

 • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme tříletou záruku (36 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
 • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
 • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, a proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

 • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

 • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.
Podobné produkty