Lite panel WB 100x220cm WHITE/BLACK, FOMEI

Katalogové číslo: FY7615
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Odrazné panely 2-in-1 jsou dodávány v sadě, která obsahuje stojan, otočný kloub, vypínací pružiny a odraznou látku, která má vždy dva barevné odstíny pro odraz světla.

Skladem
5 510 Kč
4 554 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691 v pracovní dny 8-16h

Odrazný panel 2-v-1 v rozměru 220 x 100 cm ve variantě černá - bílá jsme vyrobili na základě přání profesionálního fotografa Tomáše Třeštíka. Panel je vhodný pro odrážení a stínění světla při fotografování portrétů a celé postavy. Díky otočnému kloubu lze použít vertikálně i horizontálně. Skládací vypínací tyče umožňují rychle složení odrazného panelu pro snadnou přepravu.

Odrazné panely 2-in-1 jsou dodávány v sadě, která obsahuje stojan, otočný kloub, vypínací pružiny a odraznou látku, která má vždy dva barevné odstíny pro odraz světla. Stojan je složen ze dvou sekcí, takže je možné měnit celkovou výšku odrazné desky. Na stojanu je uchycen polohovací kloub, do kterého jsou zasunuty čtyři vypínací pružiny, a je tak zaručeno dokonalé vypnutí odrazové plochy.Image 4

ČLÁNEK O POUŽITÍ ODRAZNÝCH PANELŮPředstavení FOMEI Lite Panel  

 

JménoHodnota
Šířka220cm
Výška100cm
Barvačerný/bílý
Mám dotaz na produkt Lite panel WB 100x220cm WHITE/BLACK, FOMEI

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.