Max Arm, rameno s klouby, FOMEI

Katalogové číslo: FY3428
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691 v pracovní dny 8-16h
MAX ARM-1B MINI, nakláněcí rameno

Pevný nákláněcí stojan se středovým kloubem pro uchycení světel a dalšího příslušenství.

Novinka
Kód: FY4343
2 790 Kč
2 306 Kč bez DPH
Skladem
Polohovací rameno pro uchycení držáku pro iPad/iPhone, ale také pro uchycení blesků/světel.
Mám dotaz na produkt Max Arm, rameno s klouby, FOMEI

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.