Mincovní strojek pro OBSERVER II 100 (OY8832)

Katalogové číslo: OY8833
Záruka: 24 měsíců (IČ 12 měsíců)

Mincovní strojek pro pozorovací dalekohled FOMEI OBSERVER II 100 (OY8832).

infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 495 056 100

Doplňková sada mincovního strojku, která po namontování a nastavení slouží pro provoz a fungování dalekohledu za úplatu.

Clona v optické části se otevírá na zvolenou dobu po vhození příslušné mince nebo nastavené kombinace mincí. Elektronika umí rozeznat 5 druhů mincí a standartně se nastavuje na CZK, HUF, PLN nebo EUR.

Před pořízením samotné sady doporučujeme kontaktovat obchodní zastoupení FOMEI nebo technické odd. a konzultovat montáž a nastavení mincovního strojku. Doplňková sada Mincovní strojek pro OBSERVER II 100 slouží jako upgrade pouze pro dalekohled OBSERVER II 100 .. OY8832. Tato sada je dostupná pouze pro Českou republiku a Slovensko.

Sada obsahuje:
mincovní strojek / elektroniku
akumulátor
nabíječku

Mám dotaz na produkt Mincovní strojek pro OBSERVER II 100 (OY8832)

FOMEI záruka 24 měsíců (IČ: 12 měsíců)

Standardní záruka s nadstandardní péčí FOMEI. Certifikovaní servisní technici s dlouholetou praxí jsou základem velmi kvalitně odvedeného a zároveň rychlého servisu na vašem zařízení. Víme totiž, že pokud tiskárna netiskne, nevydělává peníze. A proto klademe velký důraz na rychlost, avšak se zachováním velmi vysoké úrovně provedeného servisu. To již ocenilo mnoho našich zákazníků.