Mini Table - 2, fotografický stůl s difuzní deskou, FOMEI

Katalogové číslo: FY7467
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Fotografický stůl pro bezstínové fotografování. Rozměr difuzní desky je 60 x 130 cm. Deska stolu je upevněna ke konstrukci pomocí upínacích šroubů.

Skladem
3 990 Kč
3 298 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691 v pracovní dny 8-16h

Fotografický stůl o šíří 60 cm vč. opálové desky 60 x 130 cm je vyníkajícím pomocníkem při fotografování bezstínové fotografie produktů. Zadní strana stolu je naklápěcí. Opálová deska stolu splňuje ty nejpřísnější požadavky na kvalitu rovnoměrného nasvícení.

Konstrukce stolu:

- je vyrobena ze slitiny kovů

-  zadní strana stolu je naklápěcí v libovolném úhlu náklonu

- konstrukce stolu je vybavena přepravní taškou

Difuzní opálová deska:

- je vyrobena z materiálu PETG Gr.Fr.opal 30/3mm

- světelná propustnost 30 %

- UV stabilizace

- vyrobeno ve Švédsku

- kvalitně zabalena pro přepravu

JménoHodnota
Materiál konstrukcemetal
Materiál deskyOpál /Pet-G Frost 030/3 mm
Šířka60cm
Výška61cm
Hloubka76cm
Množství Produkt Popis
1 FY7696 Difusní deska 60x130cm, FOMEI
1 FY7629 MINI TABLE - 2, kovová konstrukce stolu, FOMEI
Mám dotaz na produkt Mini Table - 2, fotografický stůl s difuzní deskou, FOMEI

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.