Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

Nabíječka V-Mount akumulátorů Fomei Profi, FOMEI

Katalogové číslo: FY9137
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Duální nabíječka s informačním displejem pro baterie standardu V-Mount.

Méně než 5 ks
Doprava zdarma
6 970 Kč
5 760 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691
Nabíjecí dvoukanálová souprava Profi pro akumulátory Sony BP-L40, BP-L60, BP-65H, E-70S a jejich ekvivalenty.
Mám dotaz na produkt Nabíječka V-Mount akumulátorů Fomei Profi, FOMEI

V cenách produktů jsou započítány náklady na likvidaci elektroodpadu dle zák. č. 185/2001 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz a www.ecobat.cz.

Síťové zdroje a nabíječky 1-10 kg 8 Kč

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.